Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülő miért nem mondja meg...

A szülő miért nem mondja meg az óvodás gyerekének hogy szabadságon lesz nyáron két hétig?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 19:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
Imadom a gyerekeimet, de neha a fel karomat adnam 2-3 nap egyedulletert :D De szabadsagot sose pazaroltam erre, par napot se, nem hogy ket hetet!
2016. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%
2 hét tényleg nagyon sok. Szerintem ha van nagyszülő aki tud vigyázni a gyerekre, akkor nyugodtan mehetnek a szülők 3-4 nap wellnessre, de 2 hét nagyon sok idő egy gyereknek, meg azért általában a szülők is jó esetben szeretnek a gyerekükkel lenni és vele (is) nyaralni. De maga a kérdés nem teljesen érthető, mert az ovis gyerekkel nem kell feltétlen közölni a szabadságokat
2016. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%
Jó, 2-3 nap egyedüllét az természetes... de mikor otthon vagy két hétig, és még csak eszedbe se jut legalább pár napra kivenni a gyereket, legnagyobb melegben se hogy mondjuk strandra menjetek... 69%-os te tudsz a gyereked szemébe nézni, mikor meséli hogy a csoporttársai voltak a szüleikkel sok helyen? És ha megkérdezi hogy ő miért nem? Mit mondasz neki? Hogy bocsi kicsim, de anyucinak fontosabb volt a két hét pihi minthogy pár napig együtt legyünk? Azt én is megértem, hogy mondjuk otthon van egy hétig egyedül, de hogy két hétig és nem tölt egy napot se a gyerekével..az nálam már bicskanyitogató.
2016. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
18%
Azért nem kell ám túlzásokba esni, nem az anyaság a legnehezebb munka a világon :D
2016. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24%
Eleve, nem is munka:D
2016. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
94%

Ti olvastátok a kérdésben, hogy az ANYA nem mondja meg?

Ha a férfi nem mondja meg, akkor mi a helyzet? Ő is sz@ranya? :D

2016. szept. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mondanám meg neki. Óvodásként se tudtam, mikor van valamelyik szülőm szabadságon (igen, tudják az óvodások, mi a szabadság, nem kell hülyének nézni őket... nekik is szokott szünetjük lenni), és valószínűleg zavart volna, ha ő otthon van, míg én óvodában (szerettem az óvodát, de otthon jobb volt), felnőttként viszont teljesen megértem, ha valakinek saját magának is kell szabadidő.
2016. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!