Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kollégiumba kéne...

Szerintetek kollégiumba kéne mennem jövőre, ha ez van itthon? 14l

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írom e,de mindegy.


Szóval az van,hogy apám alkoholista folyton óbégat.Multkor anyámat késsel fenyegette.Ha véletlen józan a tévé előtt fekszik és nem szól senkihez.

Anya,ha nem apámmal ordítozik akkor próbál úgy tenni,mintha minden normális lenne mint pár éve.Vagy velem veszekedik,mert hamar vagyok kész a házival,vagy azért hogy mikor megyek vécére,zuhynozni vacsorázni stb.Szóval mindenbe beleköt bármi van.Régen koliba akart küldeni,most viszont kezdi elleneuni.

Anyámmal vagyok egy szobában apám meg külön a nagyobba.


De én viszont rühellem a velem egykorúak többségét.Nem szeretem,hogy beszólogat a többség mindenkinek,a lányok meg hát őszintén tudjuk milyenek.De persze ez a többség van kivétel is.Viszont én félek az emberektől,egyszerűen nem merek megszólalni új emberek közelébe,sőt néha olyanok közt se akiket régebb óta ismerek.


Elég jó tanuló vagyok hetedik év végén 3 négyesem lett (tesi,kémia,földrajz) a többi ötös.


Szerintetek?Ti mit tennétek a helyemben?14l


2016. szept. 14. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Elmennék a nagyszüleimhez ha vannak .
2016. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ne menj nagyszulokhoz! Es ezt tapasztalatbol mondom.

A kollegium viszont jol hangzik -szerintem erdemes belevagni.

2016. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha rendesek a nagyszüleid én inkább oda mennék. Mert azért mégis jobb mint a kolesz. Én voltam koleszes és ott is hagytam . Szívesebben alkalmazkodom a családomhoz mint egy csomó idegenhez.
2016. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden rokonom akit jól ismerek velem egy településen lakik.
2016. szept. 14. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a kolesz jobb, ott nincsenek agresszív alkoholisták.
2016. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

szia szerintem menj koleszba, az csak jobb lehet mint az othoni családi helyzeted, hapedig mégse jönbe a koli, akkor haza mész.

de én a hejedbe mindenképp kiprobálnám :)

2016. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen ugyanez volt otthon. Alkoholista fater aki vagy ordít vagy a tévét bömbölteti, anyám egész nap vagy vele vagy velem üvöltött. Én elmentem koliba, de sajnos nem vált be, mert a giminek nem volt saját kolija és egy szakközép kolijába tettek, ami tele volt cigánnyal, egész nap ordítottak, ugyanúgy nem lehetett tanulni, mint otthon. Így hát hazaköltöztem, mondván minek fizessünk ha ugyanúgy nem hagynak tanulni. Egyetemre már kolis lettem, hála az égnek.

Ha van normális koli, egyértelműen menj oda.

2016. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!