Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a nemsoká 14 éves...

Engednétek a nemsoká 14 éves lányotoknak, hogy bb krémet és szempillaspirált használjon?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
igen,bár a bb krémet csak akkor ha problémás a bőre.
2016. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

igen. én is sminkeltem ilyenkor már... És nem nem ment tönkre a bőröm, 15 évvel fiatalabbnak néznek most is smink nélkül is. Sminkkel szoktam korosztályomra kenni magam :) (nem mindig jó ám ha sokkal fiatalabbnak nézik az embert).


szóval én hagynám. tanuljon csak meg fiatalon sminkelni, amikor még max egy jó röhögés ha elrontja. 20 évesen ha már meló, vagy vizsgák, vagy valahol meg kell jelenni, akkor már nem árt ha nem kell sminkeshez rohanni, hanem meg tudja csinálni az ember magának. ehhez viszont gyakorolni kell.


ha a suliban full tiltják, akkor persze a suliba nem engedném. de ennyi.

2016. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

igen. de jobban örülnék,hogyha csak szempillaspirált használna és korrektort ,ha van hege vagy pattanásutáni helye. a korrektor jól fed és nem kell az egész arcbőrt bevonni vele.

a bb krém az egész arcra kell és a fedése kb 0. a legtöbb bb krém zsírosodik és púder is kell rá..akkor már pirosító is,hogy legyen arcod.

én maradnék a korrektornál. és idővel egy jobb cc krémet is kapnál. de a bb szerintem semmirevaló,többet ár mint használ

2016. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen
2016. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!