Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vesz egy szülő szempilla...

Miért vesz egy szülő szempillaspirált a 13 éves lányának, ha aután üvöltözik vele, ha használja?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert pl úgy gondolja, hogy nagyobb alkalmakkor megengedi a gyereknek, a gyerek meg minden napra akarja használni.
2016. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyes.De mi azzal a baj,ha minden nap netán suliba is?Nem veszti el a szüzességét,nem vakul meg egy szempillaspiráltól.Sőt még a tanárok sem szólnak.Meg amúgy is el lehet normálisan magyarázni amikor megkapj,nem pedig utólag ordítani...
2016. aug. 15. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert egy 13 éves KISLÁNYNAK nem kell naonta sminkelni, emellett igenis árt, csak nem azonnal, hanem hosszabb idö alatt.
2016. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A szülőnek a saját életével van problémája, nem a szempillaspirállal.
2016. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet kifejteni,hogy miért nem.Azt,hogy "MERT NEM" senki nem fogadja el mint indok.Egy 13 évesnek is el lehetne magyarázni NORMÁLISAN mondvacsinált indokok nélkül is.
2016. aug. 15. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Anyád már akkor csődöt mondott mint szülő amikor 13 évesen felmerült benned, hogy szempillaspirált akarsz, ne most állj neki háborogni szerintem. Amíg eltartanak addig ennyit el tudsz viselni.
2016. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó.Nem tizen három vagyok.Az unokahugoról van szó.Amúgy jó lenne ha a kérdésre válaszolnál!
2016. aug. 15. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen szülők,akik az ilyen apróságokból is óriási nagy ügyet csinálnak.

az igazság az,hogy senki le nem fossa,hogy használ -e szempillaspirált vagy nem. kb nem is látszik,de mégis ad egy kis önbizalmat a tini lánynak. semmi hátránya nem lesz belőle. ha ekkora ügyet csinál belőle a szülő,az tényleg nem normális.

ez olyan mint a szőrtelenítés. nincs korhoz kötve,mégis sokan tilják tűzzel-vízzel a kamasz gyereküknek.

2016. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egy szempillaspirál nem a világ vége. Ennyi idősen én is sminkeltem, de nem suliba, csak azért, mert jó buli volt a nővérem sminkjeivel játszani. Attól még, hogy egy 13 éves szempillaspirálozik nem k**va. Ha kiáll az utcasarokra árulni magát, akkor az, de azért van különbség a kettő között.
2016. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!