Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim rám eröltetik azt...

A szüleim rám eröltetik azt hogy judozzak de én focizni szeretnék!? 13/F

Figyelt kérdés
A szüleim számára fontos hogy sportoljak ezt meg is értem de én utálom a judot és azt kell sportolnom.Mondtam nekik hogy focizni szeretnék mert a judot nem szeretem és erre azt mondták hogy még minimum 2 évig csinálnom kell de én anyit nem bírok ki.Tudom hogy a judo erősít te a gyrekkoromat nem szeretném azzal elrontani hogy heti 4 szer olyan dolgot csinálok amit utálok.pls help.Mit tegyek?

2016. aug. 13. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ellógod és kész. Majd meglátják a szüleid, hogy tényleg nem szereted. Ezután nem fogják fizetni (ha fizetős). Eljárkálsz focizni a barátokkal és voálá.
2016. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
Mi erőltet abban,hogy elmenj a barátaiddal focizni,vagy elmenj a városod focicsapatához próbaedzésre?
2016. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Titkos.Válaszoló válasza:
60%
Színlelj beteget, mond hogy fáj a lábad vagy a kezed, vállad, mert hogy egyszer nagyon erősen földhözvágott az ellen feled... Jobbat nem tudok!
2016. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket de úgy is most a felvételi lesz a legfontosabb úgyhogy hátha kevesebb edzésre kell majd járnom.
2016. aug. 13. 19:41
 5/10 kovpet ***** válasza:

"és erre azt mondták hogy még minimum 2 évig csinálnom kell"


Ezt miért mondták? Mi lesz akkor? Miért pont két év?

2016. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2016. aug. 13. 21:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért mert annyira ők se akarják hogy azt csináljam amit utálok.
2016. aug. 13. 22:17
 8/10 kovpet ***** válasza:

Miért, két évig utálhatod, háromig nem?

Szerintem kérdezz rá náluk, lesz itt még valami, amiről nem tudsz.

2016. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted hogy lesz e még valami
2016. aug. 14. 11:12
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Miért "kell" ezt csinálnod? Miét mondják a szüleid (vagy csak az egyik? a másik mit szól ehhez?) hogy még két évig ezt csináld?


Ha apád akarja magát önmegvalósítani, akkor inkább küldd el őt cselgáncsozni, vagy BJJ-re! :)


Ha viszont ügyes vagy, gyakran versenyzel jó eredménnyel, akkor lehet, hogy van értelme a szülői nyomásgyakorlásnak. Amúgy fociban sem lesz ez rossz, nem csak egy Bödét lehet dobni, ha a bíró nem látja... :)

2016. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!