Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Megbántam...

Most mit csináljak? Megbántam már hogy hazudtam. Félek hogy mi lesz 18/L

Figyelt kérdés
a szüleim nagyon szigorú hívők, házasság előtt nincs szex, együtt se aludhatunk még...de én lefeküdtem már a barátommal és náluk is sokszor voltam, most hogy 1 éve együtt vagyunk lesz egy nagy közös találkozó a szülei és az én szüleim is ott lesznek...nagyon félek, hogy véletlenül szóba jön, hogy én sokszor voltam már náluk, meg hogy élünk nemi életet. apám már ott helyben kiborulna ezen, hát még utána..
2016. aug. 20. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Vagy odaállsz a szüleid elé és kitálalsz vagy pedig a barátod szüleivel beszélsz és elmagyarázod a helyzetet vagy a barátodat kéred meg hogy segítsen hogy ne derüljön ki.
2016. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát már úgyis mindegy. :D

Amúgy olyan nagy baromság ez a csak házasság után lehet szexelni dolog. 18 éves vagy, ráadásul már 1 éve együtt vagytok, nem értem miért felháborító, hogy van nemi életed.

2016. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
A szüleid szigorú hívők, egészségükre, minden joguk megvan hozzá. A kérdés az, hogy te is az vagy? Ha nem akkor miért érdekel a hülyeségük?
2016. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

most nem kötekedésből, de egy családi összejövetelen miért beszélnének a ti szexuális életetekről? vagy ez náluk tök normális?


nem mellesleg a szüleidnek semmi köze ahhoz, hogy te kivel szexelsz és kivel nem, felnőtt ember vagy, a saját döntéseidért felelsz, nincs beleszólásuk az életedbe


azt meg végképp nem értem, hogy egy év után minek összehozni a családot, vagy eljegyzés lesz esetleg?

2016. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

Az én szüleim is vallásosak(persze én is). Volt sajnos hogy hazudtam én is nekik. Azonban a lelkiismeretfurdalás helyett inkább elmondtam az igazat. Persze volt eszem és nem a legrosszabb helyzetben mondtam el, hanem pl. amikor jobb volt a hangulat(igy nem volt annyira negatív hatása).


Én személyszerint azt mondom, ha szereted,tiszteled a szüleidet, fontosak a számodra, mondd el nekik az igazat. Hidd el becsülni fogják azt, hogy ki mertél állni elébük és elmondtad a valót. Szerintem a találkozó előtt mondd el nekik, Nehogy véletlenül vki elszólja magát a találkozón. Próbálj egy megfelelő időpontot, helyzetet keresni, hogy ne legyen olyan nagy cirkuszolás. Dehát majd tudni fogod te azt milyen helyzetben mondod el, de a lényeg, hogy ilyen fontos eseménnyel kapcsolatban nem szabad hazudni. Mondd el és akkor nem lesz lelkiismeretfurdalásod se. Remélem Segítettem 😊 Küldöm az energiát, hogy megcsináld(persze ha te is akarod sikerülni fog az) 18/F

2016. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartozik rájuk.
2016. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

már ne is haragudj, de mégis mi köze a szülőknek a gyerek szexuális életéhez?

egy 18 éves, jogilag felnőtt emberről van szó

ha akarja, és van olyan jó kapcsolata a szüleivel, akkor elmondja, de nem kötelessége, főképp nem lelkiismereti alapon, ez a legundorítóbb dolog, amivel zsarolni lehet valakit

2016. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
na a végén azért csak jönnek a "nem tartozik rájuk!", "jogilag felnőtt vagy!", "költözz el!" és egyéb baromságok; kicsit csodálkoztam is, hogy senki se említi.. am #1 már rég megválaszolta a kérdést.
2016. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szántóvető ***** válasza:
56%
"véletlenül szóba jön"-oszt ez hogy,megkérdik hogy történt-e már seggbeturi?
2016. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
minek feküdtél le akkor vele? viszketett?
2016. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!