Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hazudtam, de megbántam!...

Hazudtam, de megbántam! Szerintetek?

Figyelt kérdés
nem túl fényes a múltam... sokat hazudtam és már nagyon megbántam, de a bandám belevitt... mára megváltoztam, de nagyon sok ember a régi ügyeimre hivatkozva ítél meg... megváltoztam megbántam már nem bandázom és nem csinálok hülyeségeket...szerintetek hogy lehetne rendbe hozni pl.: a hazugságokat? ha elmondom az igazat csak rontok a helyzetemen?

2013. máj. 28. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy kinek és mit hazudtál. Ha a teljes sztorit elmondod az igazsággal, nem hiszem, hogy bárki haragúdna érte. De tudd, hogy a bizalmat nehéz visszakapni!
2013. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy cipőben járunk... Ugyanez volt velem is, hát én csak a legjobb barátnőmnek vallottam be mindent, és ő elfogadott úgy ahogy vagyok, aztán szép lassan elmondtam az igazságot, sokan haragudtak rám, de egy valaki mindig kiállt melettem, és átsegített mindenen, így visszagondolva semmit nem bántam meg a múltból mert annak akkor így kelett történnie, most rengeteg új barátom van, és persze azok a régiek, kik mindig kitartottak és nem csak 'habi barátok'.

Szerintem mások azt értékelik a legjobban, hogyha van benned annyi vagányság, hogyha már megtetted akkor fel is vállalod :)

2013. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!