Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon fog hiányozni a kislány...

Nagyon fog hiányozni a kislányom, más hogy viselte ezt el?

Figyelt kérdés

24 éves lesz a lányom, és mondta ma nekem hogy külföldre akar menni dolgozni szeptemberben. Mondanom sem kell rögtön könny szökött a szememben. A fiam 30 éves ő már rég kiment és 2 éve véglegesen kiköltözött a családjával. Félek hogy a lányom 1 éves terve is végleges lesz.

Egyedül élek nagyon barátaim sincsenek, és más szórakozási lehetőség sincs. Nekem csak ők vannak, a fiam már annyira eltávolodott tőlem hogy még hívni sem szokott csak alkalmakkor.


2016. júl. 8. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az élet. A gyerekek kirepülnek és élik a saját életüket. Nyilván így rosszabb, hogy külföldön él, és a másik is oda készül, így nem lehet alkalmanként sem összejönni. De ha jó a viszonyod a lányoddal, akkor biztosan nem marad úgy el, mint a fiú és majd hazalátogat rendszeresen.

Keress magadnak elfoglaltságot, társaságot.

2016. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Na meg persze az is számít, hogy mekkora lesz a távolság!
2016. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a természetes, hogy a gyerekek elköltöznek.


Keress magadnak barátokat, elfoglaltságot, hobbikat és éld a saját életedet, a gyerekeid meg hadd éljék a sajátjukat

2016. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél önző és kezd élni a saját életedet. Nem hiszem, hogy mélyen legbelül ez tenne boldoggá, ha a lányodat visszatartanád. Menj el tanfolyamra, táncolj, tanulj és a barátok rádtalálnak. Legyél nyitott, az élet még csak most kezdődik igazán! :)
2016. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod szokni. Én már több mint húsz éve azt teszem..
2016. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"a fiam már annyira eltávolodott tőlem hogy még hívni sem szokott csak alkalmakkor."


mi lenne, ha néha te is hívnád őt, és nem csak alkalmakkor?

2016. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Egyedül élek nagyon barátaim sincsenek, és más szórakozási lehetőség sincs. - jó, és?! Az a te bajod, azért, mert képtelen vagy ápolni a barátságaidat, és magadra maradtál, nem kell magadhoz láncolni a felnőtt! lányodat.


És egy dolog, hogy a fiad nem hív, de TE kerested őt, vagy arra vársz, hogy a galamb a szádba repüljön?


Itt TE vagy a sáros, és ilyen önző, zsarolós anyától én is menekülnék.

2016. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne,ha majd negyven évesen is a nyakadon ülne -.- hagyd élni,fiatal még.
2016. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát. amikor a kérdést olvastam azt hittem kiskorú a lányod. 24 évesen bőven nem kislány. Mennie kell, élnie a saját életét és ezt Neked el kell fogadnod. Nem maradhat a szoknyád mellett, hogy a Te életedet élje :(


Tudod, elengedni..és akkor haza tér...ha szorítod, visszatartod, annál inkább nem akar majd maradni.

2016. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, ne bántsátok ezt az anyát. Neki a lány mindig is a "kislányom" marad, még akkor is, ha 40 éves lesz. Az pedig nyilvánvaló, hogy nem akarja magához láncolni, hiszen akkor nem így tette volna föl a kérdést.


Kedves kérdező, biztosan nem vagy könnyű helyzetben. Csak azt tudom tanácsolni, hogy szórakozz, keríts időt olyanok dolgokra, amiket mindig is meg akartál valósítani, csak valamiért nem jött össze. Járj el csoportos edzésre, vagy szervezett túrákra, bármilyen helyre, ahol ismerősöket és barátokat szerezhetsz. Vagy vegyél/fogadj örökbe egy kutyát, ő biztosan segítene feldolgozni az egyedüllétet. Külön jó dolog, hogy a kutyás emberek könnyen ismerkednek egymással. A lányodat pedig sűrűn hívd, figyelj arra, hogy ne távolodjatok el egymástól. Biztos sok mesélni valója lesz, érdeklődj felőle. Esetleg a fiaddal is megpróbálhatnál gyakrabban beszélni.


(Egy 20 éves, egyedül élő lány, akinek a szülei "repültek ki" külföldre.)

2016. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!