Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már nagyon elegem van! Mit...

Már nagyon elegem van! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval nekem az lenne a bajom, hogy az apám nincs rám tekitettel. Ezt úgy lehet érteni, hogy amikor eszek akkor odajön és odafingik. Meg, hogyha valamit nem úgy csinálok, mint ahogy ő azt elképzelte akkor, azt mondja, hogy hasznavehetetlen vagyok, stb..

Ha elkezdek vele erről beszélni, akkor abszolút nem figyel rám.

Mit tudnék ezzel csinálni?

14L



2016. jún. 16. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

apad direkt azert megy hozzad oda kajalas kozben, hogy az orrod ala finghasson? ..... szerintem ennyire nem lehet genya, inkabb csak bunko, es alapbol kell neki es elengedi, gondolvan, hogy ebben semmi gaz dolog nincs. ( de van)

anyudnak szolj, hogy mondja meg apadnak, hogy legyen mar kicsit normalisabb ember.

2016. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
szedd össze magad, mert elsőre elég tutyi-mutyi vagy.
2016. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Semmit. Tanulj.
2016. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tutyi mutyi, meg fogja be és tanuljon...


Szép kis válaszok... Szegény kérdezőnek alpári egy apja van, ez a viselkedés megengedhetetlen és undorító egy másik ember irányába.


Kérdező, ha teheted menj kollégiumba. Az a legegyszerűbb megoldás.

Beszélni is megpróbálhatsz vele, vagy akár édesanyáddal hátha ő tud közvetíteni és az ő véleménye jobban érdekli apádat.

2016. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Még egy tizenéves, akinek szörnyű szülei vannak... Miért nem vagyok meglepődve a korodon? Már unom az ilyen kérdéseket, de komolyan.
2016. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat! :)
2016. jún. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!