Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van, hogy anyám minden...

Elegem van, hogy anyám minden lélegzetvételemet meg akarja mondani, és apróságokból csinál hatalmas balhékat. Mit tehetnék? 16/F

Figyelt kérdés

Legutóbb pl az Auchanban voltunk, és a zsebpénzemen egy üdítő italt akartam magamnak venni, és azóta is azon fortyog, hogy ezt, hogy képzeltem, hogy a megkérdezése nélkül akartam vásárolni.

Meg legutóbb abból is hatalmas balhét csapott, hogy, hogy merek Jobbikos dolgokat nézni az interneten, mikor az apja zsidó volt (az anyám egyébként fideszes, de nem igazán foglalkozik a politikával).

Annyira elviselhetetlen, hogy néha legszívesebben megölném magam, ha merném.


2016. máj. 5. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menjél dolgozni, keresd meg, amit tudsz és intézd a saját életedet, ahogy tetszik, vagy pofa be.
2016. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A jobbikos dolgokért, az én szüleim is kiakadtak, pedig nem azért olvastam, mert rasszista lennék, hanem azért, mert elakartam olvasni mekkora baromságokat hordanak össze a holokamu alatt.


De szerintem, tenni ellene nem nagyon tudsz, csak megszokni. Ne hagyd magad felidegesíteni ilyen dolgok miatt, hogy " anyum ellenzi, hogy üdcsit vegyek brüh hüh hűűű"

2016. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zedricht ***** válasza:
100%
Hat nemtudom, en arra koltom a penzem amire akarom.:/
2016. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha megkérnek valamire, szó nélkül csináld meg. Ha kérdeznek valamit, válaszolj egy szóval, ne többel. Csak akkor beszélj velük, ha kérdeznek, és akkor is a lehető legszűkszavúbban. Egy idő után csak észreveszik, hogy elrontottak valamit. Ha meg nem, az se baj, nem kell ilyen emberek szeretetére éhezni. 16 évesen vállalj diákmunkát, 18 évesen költözz el és visza se nézz. (Plusz ne vásárolj semmit, ha ő is ott van, és ne engedd, hogy megnézze, hogy mit netezel.)
2016. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emiatt ne legyél öngyilkos. Tudd meg anyukádnak igazából mi a baja. Munkahelyi probléma vagy valami más? Ülj le vele beszélgetni, kérdezd meg mi van vele, mitől ilyen ideges mindig, majd mondd el, hogy téged mennyire zavar amit csinál. De közben ne kiabálj ne veszekedj vele. Ha ő kiabál, akkor öleld át, és ne engedd el amíg le nem nyugszik. Ha ez nem vezet eredményre akkor anyukád orvosi ellátásra szorul. Akkor meg egyszerűen ne csinálj semmit. Ne vedd magadra a balhéit, simán hagy ott, amit mond az pedig az egyik füleden be a másikon ki. Anyukád ugyanis úgy viselkedik mint egy hisztis 5 éves, úgy is kell bánni vele.
2016. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!