Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam, hogy terhes vagyok,...

Elmondjam, hogy terhes vagyok, ha nem akarom, hogy tudja, ki az apja?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 4 évet, ő volt az első barátom.

Kiskorunk óta ismerjük egymást, a szüleink legjobb barátok, szóval a közös nyaralások, síelések, összejövetelek eléggé mindennaposak voltak. Folyton együtt voltunk és már olyanok voltunk szinte, mint a házasok. Én meg rájöttem, nem akarok így élni. Mert hiába tökéletes, nekem másra van szükségem. Szóval szakítottam vele és ezt a szüleim elég nehezen fogadják el még hónapok után is.

De terhes lettem (az exemtől) és nem tudom, beavassam-e ebbe az egészbe anyát. Nem tartom meg a babát, de jó lenne valakivel beszélni erről, vagy nem is tudom... Csak anya még most is azon fáradozik, hogy újra összehozzon minket és félek, hogy ezt "biztatásnak" venné és nem fejezné be.


(18/L)


2016. jún. 6. 11:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2016. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

18 éves vagy. ha abortuszra mész,az a te dolgod,anyukád engedélye nélkül is megcsinálják. annyi lenne a fair,hogy az apukának elmondd ezt.

ha jó a kapcsolat,persze beavathatod a szüleidet.

de mindenképpen értesd meg anyukáddal,hogy hagyja abba az összeboronálást,mert már nem szeretitek egymást,nem vagy vele boldog. ha anyukád jót akar neked,akkor fogadja el,hogy nem ő volt az igazi.. 18 éves vagy,bőven találsz még más kapcsolatot. nem kell bennemaradni egy rosszban, csak mert ő volt az első.

2016. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Az apukanak en elmondanam, hisz nem csak a tied a gyerek, ketten kellettetek hozza. Gondold magad a helyzetebe..te is fennakadnal ha egy gyereket nemzettel vna es meg a letezeserol se tudsz, aztan pedig "megolik" ot a tudta nelkul.

Anyukaddal ha jo a kapcsolatod akkor mond el vagy ha nem tudsz kivel elmenni az abortuszra akkor feltetlen mond el neki, hisz o melletted lesz es egy napot ugyis korhazban kell.toltened, gondolom orulnek neki ha ott lenne melletted o is.

2016. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Hüha! 14 évesen már együtt voltatok? Komoly! Ha el akarod vetetni a gyereketeket és már elmultál 18 akkor jobb ha anyádat nem avatod be. Legyen ez a te dolgod.
2016. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

Egy kisember élete...védekezésről esetleg hallottál már?

Srácot meg nem szereted, de azért dugtok..

2016. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Ne mondd el. Érdekes anyukád van, ha meg akarja mondani, hogy kivel legyél vagy ne.
2016. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy ez a pasas a gyerek apja?
2016. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Miért akarod elmondani ha elveteted a gyereket? Ez a te terhed, nem kellene anyukádat belevonni. Mit érsz el vele azon kívül hogy ő is szarul fogja magát érezni? Vagy ne vetesd el, vagy fogd be a szád és intézd diszkréten a dolgot.
2016. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondanám el. Fura, hogy ennyire szeretnék, hogy vele maradj. Pedig már lehetne annyi élettapasztalatuk, hogy tudják, az ember általában nem azzal öregszik meg, akibe 14 évesen szerelmes.

Jó tanács:

1. Ha lezártad ezt a kapcsolatot, akkor véglegesen zárd le, ne járjatok össze hancúrozni se.

2. Ha mégis megteszitek, legalább védekezzetek normálisan.

2016. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%

Megint te ??? Ez esküszöm orvosi lexikonba való eset,ennyi kamu kérdést még soha senki nem tett fel,rajtad kívül :D

Annyira jellegzetes a stílusod,a kitalált sztorik,minden ..De látom nem akarsz unalmas lenni,most a gazdag cosmopolitan tini szindrómát mellőzted a sztoriból :D

2016. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!