Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a lányotolat?

Elengednétek a lányotolat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy koncert ami nagyon érdekel, viszont nincsen kivel mennem. Mondhatni nem túl olcsó a jegy, emiatt nem akartam olyan barátot hívni, akit nem is érdekel.

Ellenben idén leszek 17 éves, és lány vagyok. Már voltam hasonló kaliberű koncerteken/fesztiválokon. Tavaly nyáron is mehettem ismerősökhöz, másik városba fesztiválozni, 4 napra. Nagyon jó kapcsolatom van Anyummal, tudja, hogy mikor merre vagyok, maximum egy 20percen belül reagálok a telefonomon az értesítésekre, ha nem is azonnal. Illetve a jegyeimre sem panaszkodhatnak. Sokat javítottam magamhoz képest, és 4-es, 5-ös jegyeim vannak, egyedül fizikából közepes.

Részemről bejöhet ő is, csak nem hiszem, hogy tetszene neki, és emiatt nem kellene kidobni azt az összeget...

Nem hiszem, hogy számítana, de róluk van szó!

[link]

Igen, tisztában vannak, hogy az ilyesmi zenét szeretem!:)

Előre is köszönöm, 16/L!



2016. jún. 3. 17:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

Nincs kivel. Hát elárulom, nem fog mindig a seggében lenni valaki.

Tessék a fiaitokat megnevelni, hogy a lányaitokat ne kelljen félteni.

2016. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
De azt aruld mar el h helyileg hol lesz? Ez is fontos szempont. Mert pl pesten a Müszibe kizárt dolog, hogy elengedném a lányom, de a mucsajröcsögei sarki kiskocsmába, ahol a pultos a Mari nénnye unokaöccsének a kisveje, oda pl igen.
2016. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Tom Benko ***** válasza:

Kreatorra simán. Maximum vinnélek, hoználak, vagy befizetnék melléd valakinek még. De az biztos, hogy én bemennék, mert szeretem a jó zenét.


Ellenben a mucsajröcsögei kiskocsmába, a drogos agyagedények közé diszkóba és egyéb culture-free helyekre legfeljebb testőrséggel.

2016. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Tom Benko ***** válasza:
@8: Pont ezeknél ritka a kábítószer, ezt a zenét megváltozott tudattal képtelenség élvezni, sőt.
2016. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!