Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a lányotolat?

Elengednétek a lányotolat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy koncert ami nagyon érdekel, viszont nincsen kivel mennem. Mondhatni nem túl olcsó a jegy, emiatt nem akartam olyan barátot hívni, akit nem is érdekel.

Ellenben idén leszek 17 éves, és lány vagyok. Már voltam hasonló kaliberű koncerteken/fesztiválokon. Tavaly nyáron is mehettem ismerősökhöz, másik városba fesztiválozni, 4 napra. Nagyon jó kapcsolatom van Anyummal, tudja, hogy mikor merre vagyok, maximum egy 20percen belül reagálok a telefonomon az értesítésekre, ha nem is azonnal. Illetve a jegyeimre sem panaszkodhatnak. Sokat javítottam magamhoz képest, és 4-es, 5-ös jegyeim vannak, egyedül fizikából közepes.

Részemről bejöhet ő is, csak nem hiszem, hogy tetszene neki, és emiatt nem kellene kidobni azt az összeget...

Nem hiszem, hogy számítana, de róluk van szó!

[link]

Igen, tisztában vannak, hogy az ilyesmi zenét szeretem!:)

Előre is köszönöm, 16/L!



2016. jún. 3. 17:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
9%
Kizárt dolog. Én 26 évesen (lásd nem vagyok idòs) nem merek éjszaka elmászkálni. Hidd el, volt már, hogy a buztonságiaknak kellett az embert kidobni, mert nem szállt le rólam. Én a helyedben nem kockáztatnék, nehogy bajod essen.
2016. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
Jah még annyit, hify helyileg hol lesz a koncert?
2016. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

Egyedül nem.

Mennyibe kerül a jegy?

2016. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Snorri ***** válasza:
22%
Én nem vagyok egy szigorú valaki, de egyedül akkor sem engednélek, ha piros hó esik. Ha anyukádnak van egy csöpp esze (és feltételezem van), akkor ő sem fog. Egy 16 éves kislányt egyedül? Én is voltam annyi idős, és pontosan ismerem a veszélyeket, te viszont elképzelni sem tudod, mekkora bajba kerülhetsz.
2016. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
90%

Csak egy metal koncertre megy semmi baja sem lesz. Ott csakis kedves és barátságos emberek lesznek! Az ilyen zenét nem elmebeteg drogos alkoholista erőszakos vademberek szeretik hanem JÓ emnerek!!!!!!!

Nyugodtan mehetsz egyedül is. Ugyis lesz majd társaságod.

2016. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Simán. Nem kell folyton mindentől beszarva lenni. Sok szívbajos egér vazze...
2016. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%

Igen, elengednem. Anyum is elenged engem mindenhova, ha tudja mikor, kivel, hol vagyok.

Mennyi a jegy?

2016. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

17-es ott a hiba..... mikor KIVEL

Egyedül menne. Én sem engedném el.

2016. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
Persze, mi ebben olyan veszélyes?:D Én is megyek Kreatorra a barátnőmmel, pedig ő csak 14, én meg 16. :D
2016. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen, csak, mint a 18-as mondta, nincs kivel..:)

Bár bent lesznek ismerősök...

2016. jún. 4. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!