Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a lányotolat?

Elengednétek a lányotolat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy koncert ami nagyon érdekel, viszont nincsen kivel mennem. Mondhatni nem túl olcsó a jegy, emiatt nem akartam olyan barátot hívni, akit nem is érdekel.

Ellenben idén leszek 17 éves, és lány vagyok. Már voltam hasonló kaliberű koncerteken/fesztiválokon. Tavaly nyáron is mehettem ismerősökhöz, másik városba fesztiválozni, 4 napra. Nagyon jó kapcsolatom van Anyummal, tudja, hogy mikor merre vagyok, maximum egy 20percen belül reagálok a telefonomon az értesítésekre, ha nem is azonnal. Illetve a jegyeimre sem panaszkodhatnak. Sokat javítottam magamhoz képest, és 4-es, 5-ös jegyeim vannak, egyedül fizikából közepes.

Részemről bejöhet ő is, csak nem hiszem, hogy tetszene neki, és emiatt nem kellene kidobni azt az összeget...

Nem hiszem, hogy számítana, de róluk van szó!

[link]

Igen, tisztában vannak, hogy az ilyesmi zenét szeretem!:)

Előre is köszönöm, 16/L!



2016. jún. 3. 17:36
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Lányotokat*
2016. jún. 3. 17:37
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
igen, ha taxival jönnél haza azonnal és be is tartanád
2016. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
s biztonság mistt, első voltam
2016. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Persze! Bár az valószínűbb, hogy Ő jönne értem. Illetve maga a koncert 22.00-ig tart. Már ez is megvan!
2016. jún. 3. 17:43
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha tudnám nem fogadsz el senkitől alkoholt vagy bármilyen italt (amibe belekeverhetnek bármit csak azért), meg nem vagy naiv hanem felelősségérzeted van akkor elengednélek.
2016. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Vakon megbízva simán. Mire 16-17 éves lesz a lányom (aki most mínusz 10 éves vagyis 10 év múlva megszületik), addigra úgyis mindent megnevelek Benne.
2016. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

Először is nagyon jó zenei ízlésed van, örülök, hogy van még ilyen a fiatalok körében :)

Másodszor én aggódnék érted, de nem azért, mert feltétlezném, hogy Te bármi hülyeséget csinálsz, de egyszerűen a mai világban annyi hülye van, hogy nagyon. Ha már legalább ketten vagytok tudtok figyelni egymásra. Ha én lennék az anyukád (mondjuk férfiként fura ezt elképzelni :D) elmennék veled!

2016. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Talán..... az én képzeletemben ehhez a zenéhez vad emberek társulnak. Drogosok, részegek. Nem tudom. Nehéz kérdés.
2016. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

fú nehéz eset... Engem annó elengedtek... lányom van, és csak remélem, hogy leszek bátor én 9is elengedni őt :) Én is jártam hasonló koncerteken amúgy. De fiatalként menni, meg szülőként belegondolni két külön dolog :) Az is lehet hoználak vinnélek :D ha nincs társaság, fene tudja. Mi is voltunk úgy, hogy szülő hozott vitt minket 15 évesen. szóval az utaztást megúsztuk, koncerten tomboltunk, aztán haza. De 17 évesen voltam tömegközlekedve tökegyedül is.


Ha minden ok, nem szoktál kamuzni, be szoktad tartani a szavad, elengednélek. Aztán halálra izgulnám magam, de ez a szülők dolga a kamaszoknál :)

2016. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem engedném egyedül. Nem biztonságos. Jobb ha többen mennek.
2016. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!