Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki akarom rakni anyukám...

Ki akarom rakni anyukám élettársat. Hogyan?

Figyelt kérdés
Az anyukámnak jó pár éve lett egy élettársa. Az illető (sajnos) látás sérült és nem sokára teljesen elveszti a látását mi a teendő hogy el menjen innen? Elég sok a konfliktus,és se én se anyukám nem akarja ezt hallgatni de anyukám nem dobja ki őt. Már rengeteget mondtam neki hogy dobja ki de mint ha meg se hallaná.Szóval pár hónapon belül teljesen megvakul nem akarom hogy itt legyen stb. gondozni meg minden ilyenek. Van elég baja az embernek és meg ez is nah persze meg mit nem. Mi a teendő? 17/F.

#család #konfliktus #Anyám élettársa.
2016. máj. 31. 00:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is volt ilyen érzésem, de bővebben is kifejthette volna hogy "mit nem akarnak hallgatni", de az egész kérdésfeltevés azzal végződik, hogy "nem akarja gondozni majd mert van elég baja így is az embernek"
2016. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Rád kellene uszítani egy "vak komondort"!

2016. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
A konfliktus abból áll, hogy a kérdezö veszekszik az élettárssal meg az anyával - és még ö van megsértödve, ha aztán öt szidják le.
2016. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!