Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki akarom rakni anyukám...

Ki akarom rakni anyukám élettársat. Hogyan?

Figyelt kérdés
Az anyukámnak jó pár éve lett egy élettársa. Az illető (sajnos) látás sérült és nem sokára teljesen elveszti a látását mi a teendő hogy el menjen innen? Elég sok a konfliktus,és se én se anyukám nem akarja ezt hallgatni de anyukám nem dobja ki őt. Már rengeteget mondtam neki hogy dobja ki de mint ha meg se hallaná.Szóval pár hónapon belül teljesen megvakul nem akarom hogy itt legyen stb. gondozni meg minden ilyenek. Van elég baja az embernek és meg ez is nah persze meg mit nem. Mi a teendő? 17/F.

#család #konfliktus #Anyám élettársa.
2016. máj. 31. 00:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Téged sem kellett volna gondozni kölyök korodban, hanem inkább kidobni. Taigetosz pozitív vagy, már ha egyáltalán érted mire gondolok te suttyó.


(a többi olvasótól elnézést kérek, de kiverte a biztosítékot nálam ez a kis takony)

2016. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Irtó szemét vagy. 15/L
2016. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Jól ráugrottatok megint. XD
2016. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tájékozódtál a kérdés kiírása előtt?

Nem tudok róla, hogy egy vak embert (ha egyéb betegsége nincs) gondozni kellene...

Rehabilitáción megtanulja amit kell, teljesen önellátóvá tudnak válni, háztartást vezetni, gyereket nevelni. Természetesen olykor kell a segítség bizonyos részfolyamatokban, de sokakat ismerek akik egyedül élnek és elboldogulnak.

2016. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
#14. választ is én írtam, vak vagyok.
2016. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Remélem te is kerülsz majd ilyen helyzetbe és senkinek nem fogsz kelleni. Bár szerintem értelmes embernek most sem kellesz.

Ha nem kamu a kérdés.

2016. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék anyukád helyében még megvárnám 18 legyél és páros lábbal dobnálak ki a házból mert ezt érdemled
2016. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy vakot nem kell ellátni, milliónyi él és dolgozik önellátóként.

Rehabilitációs tanfolyamon megtanítják írni-olvasni, elektronikus eszközöket használni, közlekedni, sütni, főzni, mosni, vasalni, takarítani, gombot varrni, bármire. (tudom, ezt csináltam évekig).

Nem ágyban fekvő beteg lesz, hanem nem lát.

2016. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogyan viselkedik veletek de ha csak attol félsz hogy neked kell majd gondoznod akkor jobb számodra és számukra is ha elköltözöl.
2016. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
57%
"Elég sok a konfliktus, és se én se anyukám nem akarja ezt hallgatni de anyukám nem dobja ki őt..." - azért én ebből nem arra következtetek, hogy anyuéknál veszettül dúl a lamúr, hanem inkább arra, hogy anyuka csak azért nem dobja ki, mert látássérült, és így más ellentmondásba kerülne az erkölcsi iránytűjével.
2016. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!