Anya utalja a hugomat?

Figyelt kérdés

A szuleim elvaltak, mar ujra parra talaltak, igazabol apanak mar eleg regota megvan a most mar felesege, a valas is miatta volt.

En nagyival elek, hivatalosan anyanal helyeztek el de tobb ok miatt mamaval maradttam; a valas utan ide koltoztunk majd mikor anya megismerte a mostmar ferjet (akivel nem jottem ki jol) messzebb koltoztek es a suliba nehez lett volna bejarni.

Szoval a hugom 12 eves es sokat paszkodik a szuleinkre. Apa nem nagyon foglalkozik vele, havi 1 max 2 hetveget van ott es mindig sir ha haza kell mennie mert valamiert nagyon szereti apat. Apanak az uj felesegetol van egy kis lanya aki decemberbe szuletett.

Anya csak kiabalni tud vele, en is lattam hogy kotoszkodik vele es napjaban 10szer elmomdja hogy olyan vagy mint az apad.. egyszer rakerdeztem miert mondja ezt es elmomdta hogy a hugomba latja azokat a dolgokat (gesztusokat, kifejezeseket, arc mimikat) pont mint apa lenne, az mondjuk igaz hogy a termeszete nagyon hasonlo apaehoz!

Megvasarolnak neki mindent, de komolyan mindent, anyaek hazaban ket szobaja van egyikben csak a jatekai.

De ha apanal vagy nalunk van nem akar haza menni. De ha haza megy 1 - 2 naputan mar elmulik a hiszti es nem akar vissza jonni.

Szoval kicsit fura.


2016. máj. 25. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szegény tesód.

Nem lehet, hogy mielőtt eljön az anyukádtól, anyukád veszekszik vele és haragszik rá, amiért apukátokhoz megy? Lehet, amiatt nincs kedve visszamenni. Ő mit mond, miért nem?

2016. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a hugod is hozzátok költözzön?
2016. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!