Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudok segíteni a...

Hogyan tudok segíteni a páromnak, ha utálja az Anyát? 22L

Figyelt kérdés

Kis korában sokszor veszekedtek és bántotta is az anyukája. De most kedves vele.


Nem tudom hogyan segíthetnék ebben a páromnak, lelkileg nagyon kivan..


2015. okt. 13. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Te sehogy. Komolyan mondom, irónia nélkül. Érintett vagy érzelmileg. Egy pszichológus tud segíteni.
2015. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, nekem a párom ugyanebben a helyzetben azzal tud segíteni, hogy nem szól bele semmilyen módon se az anyámmal való viszonyomba, hanem elfogadja, hogy az teljes mértékben az én döntésem.
2015. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

meg lehet hogy az anyja csak az alábbiak kedves vele:

-bűntudata van és saját lelki nyugalma miatt próbál kedves lenni

-rájött hogy eljárt felette az idő és idővel segítség kell majd neki

-tartozása van amiről még nem tudtok vagy elveszik felőle a fedelet

-rájött, hogy a távoli jövőben majd egyszer lehet, hogy lesz unokája és ehhez most kell helyrehozni a kapcsolatot

Ugyanis az ilyen emberek ok nélkül nem változnak meg ennyire, mindig van egy hátsó szándék.

2015. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igazatok van. Csak az a baj ennek az egésznek én iszom meg a levét. Hiszen van egy kis üzlet amibe hárman vágtunk bele..és most persze egyik sem akar a másikkal találkozni, így rám marad napi 11óra munka.


Nem tudom meddig bírom már ezt! :(

2015. okt. 13. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lennèk a helyedben kèrdezö :/
2015. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valami tanács? :( Elhagyjam? ...
2015. okt. 13. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező (#6) miért, még most is azon szívjon szerencsétlen, hogy ilyen selejtes anyával verte a sors?

Az egy helyen dolgozást számoljátok fel sürgősen, és keressetek olyan megoldást, ahol a párod már nem függ az anyjától... ennyi.

2015. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyet kell dobni és messzire költözni. A lelki dolgokat szaksegítséggel lezárni. Anyucinak meg küldeni évente egy lapot karácsonyra. És kész.
2015. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni?! Szereted még? Ezen gondolkozz el..
2015. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát egyre rosszabb a helyzet..mindig iszik és amikor iszik akkor előjön az anyával, hogy mit tett vele és mennyiszer bántotta stb... ezt persze dühös állapotban :( nem enged aludni folyamatosan egész éjjel ezt műveli, és teljesen leissza magát. Majd jön 1-2 hét kihagyás és megint. Én már nem tudom mit tegyek :( meddig bírom ezt, szeretem de megőrülök ettől. Mit tegyek??
2015. okt. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!