Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családapák ti tudnátok így élni?

Családapák ti tudnátok így élni?

Figyelt kérdés
Évek óta nem làttam az apàmat.. apàmnak az a véleménye a szülő és gyerek közti viszonyról hogy mindig a gyereknek kell felkeresnie az apját mert ő a fiatalabb.én ezt nem tudom elfogadni egyformán kéne szükségünk legyen egymàsra.gyerekkoromban mindig én kerestem de màr belefàradtam h mindig én tettem ezért a kapcsolatért.ti el tudnàtok lenni éveket a gyereketek nélkül?számomra ez csak ostoba büszkeségnek tűnik 22 L
2016. máj. 18. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Majd akkor gondolkodj ilyen marhaságon, ha már nem lesz és veregesd majd bele a falba a fejecskédet, hogy azért mert te belefáradtál abba, hogy keresd, elvesztettétek egymást és az együtt eltölthetett időt.

Van akinek már meghalt és mindenét odaadná, ha csak még1x láthatná... Gratulálok, 22éves gyerek vagy, semmi egyéb.

2016. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak érdemes legyen falba veregetni az ember fejét egy olyan apa utàn aki egyszer sem kopogtatott az ajtómon
2016. máj. 20. 11:03
 13/13 anonim ***** válasza:
A gyerekek igazságosak, észreveszik, ki törődik velük és ki nem.
2016. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!