Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy meg szabadulja...

Mit tegyek hogy meg szabaduljak toluk?

Figyelt kérdés
Nem nagyon jo a kapcsolatunk a szuleimmel.Apam szokott engem verni pedig van hogy nem csinalok semmit amiert meg erdemelnem.. Utalom "apamat"!..! Nem enged el sehova.Anyam ossze vissza kiabal mindig.Engem ez mar kikeszit..Ugy vagdosom a kezemet mintha muszaly lenne mert mar nem birom. Legszivesebben el koltoznek innen de meg nem tehetem.Sajnos!:'( ha rokonhoz el koltozhetnek mar az is jobb lenne! Ha fel hozom a ruha temat hogy kerek szepen egy OLCSO nadragot akkor egybol azt a valaszt kapom hogy mert kell nekem,ha van nekem nadragom.. (osszesen van egy nadragom ami sulis) persze ha apamnak kell sor meg palinka akkor arra van 5000ft-juk.. abbol meg kijon 3 nadrag ami 1000/1500 ft...ciporol meg ne is beszeljunk..Szakadt cipobe jarok suliba.es erre mindig azt a valaszt kapom hogy nem kapok cipot.miert nem vigyazok ra? Isteneem mit tegyek ha eros csontozatom van es szemegy mistta a cipom? ha meg vesznek akkor meg férfi cipot..:( 14/L

2016. máj. 14. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
10:Te meg ne legyél már gyökér, kérdeztem tőle valamit, manapság a fiatalok többsége eléggé ért az ilyen dolgokhoz, gondoltam megkérdezem, hátha.
2016. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne is számlája, hogy a jó életbe lenne rajta pénz?...


Egyébként szólj osztályfőnöködnek vagy egy tanárnak, akivel jóban vagy, hátha tudnak segíteni neked. :)

2016. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#5: csak apam.iszik.en meg szeretnek toluk szabadulni teljesen.

#6:de van a mamam de,nem.hiszem higy.meg engedne.

#7:nincsen paypal számlám.

#8:Nincsen.székesfehervari rokonom

#9:ertem en hogy menjek el dolgozni el vennék a szuleim a penzem.

#12: gondoltam hogy szolok csak akkor azert vernenek el..

2016. máj. 14. 22:01
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#9, ideje megszokni, hogy 2016-ot írunk, és csak 16 éves kortól lehet dolgozni, már nem mehet a 10 éves gyerek újságkihordónak pénzért...


Kérdező, eddig sok jó választ kaptál, nem isnétlem őket.

2016. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha mindenre csak kifogást keresel, akkor semmi nem fog változni. Vagy teszel érte vagy nem. Az a baj, hogy minden lehetséges utat leírtak, más megoldás nagyon nincs sajnos.

Mondjuk a gyermekvédelem Mo-n dühítően szar néha. Tanárral meg ha beszélsz, akkor mond meg neki, hogy ha megtudnák elvernének. Valamit csak tud csinálni.

2016. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
90%

Nagyon sajnállak, hogy ilyen körülmények között kell felnőnöd, kitartást kislány, lesz ez még sokkal jobb.


Ilyen helyzetben tényleg megfontolandó lehet a hivatásos szervekhez fordulni.


"Apam szokott engem verni" -> akár letöltendő börtönbűntetést is kaphat érte.

Az viszont fix, hogy bármikor állami gondozásba venne az ország, akár teljesen másik városba is költözve.

Van ismerősöm, aki államilag gondozott gyerekekkel foglalkozik. Ha egy hétköznap délelőtt bejelented ezt a megfelelő helyen, akkor délután már a gyámhatósággal a hátad mögött mehetsz a szüleidhez összeszedni a saját holmidat. Onnantól kezdve pedig isten irgalmazzon szüleidnek.


Sajnálom, hogy messze laksz, szívesen segítenék neked személyesen is, de sajnos az ország másik felébe ez nem megoldható ilyen formában.

2016. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, olvasd el a korábbi válaszolat még egyszer, a hasznosakat is! Mert elég sok jó van közöttük. Egyébként pedig ha attól tartasz, ezért elvernének, ne mondd el otthon és ezt (mármint hkgy mi történne, ha elmondanád/kiderülne) meséld el annak is, akivel beszélsz! De valakit, tanárt/sulipszichológust, családsegítőst keress fel! Mondjuk szünetbe vagy óráid után azonnal, mielőtt haza kéne menned.
2016. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%
Meghallgatnám a szülők változatát is!
2016. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!