Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szabaduljak meg attól...

Hogyan szabaduljak meg attól az alkoholista baromtól? 13L

Figyelt kérdés
Folyton káromkodik,szidja anyát.Ha néha fenyegetőzik,de nem tesz semmit.Mit tegyek?Ilyenért jogi úton felelőségre lehet vonni valahogy?13L
2015. szept. 18. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ki az? Kid neked?
2015. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Drága kis aranyos édesapám aki csak egy spermával járulta az életemhez és üvöltözéssel,
2015. szept. 18. 17:35
 3/16 A kérdező kommentje:
Valami ami nem gyilkosság?Kinyírnám én szívesen csak nem akarok javítóba meni..
2015. szept. 18. 17:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Anyukad nem akar lépni?külön meg tudnatok élni?
2015. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
53%

Kollégium.

Anyuval együtt lelépni.

Ügyvéddel kirakatni,azaz távol tartásit kérni.

Pasihoz költözni.

Feljelenteni ilyen-olyan indokkal.

2015. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kollégum nem jöhet szóba idén vagyok 7,es.Megélni nélküle szerintem lehetne mert apám csak az alkoholra költ,de elköltözni nem tudunk.És ha feljelentenénk akkor számit egy majdnem 13 éves gyerek véleménye vagy az hogy mit látott és halllott?
2015. szept. 18. 18:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feljelentest valasztjatok valami nagyon alapos indok kell. Ezen gondolkodjatok!

Viszont az is csak idoleges, legalabb eletveszelyes testi sertes kell (apad reszerol) hogy tavoltartasi vegzes szulessen az ugyben.

2015. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor ha hangosan fenyegetőzik az semmi?Ha azt felveszem hangrögzítőn akkor mi lesz?
2015. szept. 18. 20:33
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szóbeli fenyegetőzés az "semmi". (Persze nem semmi azt sem hallgatni, de jogilag nem sokat jelent, nem fognak ezzel foglalkozni, hiába jelented fel).

El kellene válnia anyukádnak tőle, és különköltözni. Ha közös a lakás, el lehet adni, és venni egy kisebbet. Vagy albérletbe menni. Valahogyan meg kéne oldani, mert ez így nem élet.

2015. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Ugyan ebben a helyzetben voltam évekig, apukám kiskorom óta alkoholista, pedig semmi oka nincs rá, nagyszerű élete lehetett volna, ha nem b..ssza el.

A bátyám nagyon szégyelte, sosem hívta el a barátait hozzánk, és ők is mindig cikizték apánk miatt. Ő már nem is hívja apjának.

Hamar elvesztette az állását. Semmit nem csinált itthon sem azon kívűl, hogy eljárt a kocsmába, és aludt.

Féltünk hazajönni a tesómmal, mert tudtuk mindig kiabálni fog. Mikor haza jött anya folyton k...urvázta, minden egyes nap, pedig semmi oka nem volt rá, nagyon kiabáltak, a tesómmal többször is verekedett, de ő utána mindig elment a barátnőjéhez, és egyedül hagyott.

Minden nap sírtam, rettentően sokat, zokogtam mint egy kisgyerek, a tesóm nem tudott tanulni miatta /nekem akkor még nem kellett/...stb. Rokonokhoz vagy ilyesmi nem tudtunk menni. Csak hallgattuk minden nap ahogy örjöng, és reménykedtünk benn hogy meghal, vagy megfagy valahol télen..

Aztán anya elvált apámtól. Kért távoltartást, hogy ne tudjon hazajönni hozzánk. Már 3 éve, ő elköltözött nagyon messze, sosem hív, már nem is érdekel senkit, hogy mi van vele.

Gondoltam elmesélem, hogy ne érezd azt hogy te vagy egyedül ebben a helyzetben. Tudom hogy mit érzel. Fel fogsz nőlni, és idővel minden változni fog. Minden jobbra fog fordulni, ebben biztos vagyok.

2015. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!