Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni egy alkoholist...

Mit lehet tenni egy alkoholista és munkanélküli apával?

Figyelt kérdés
elvált, van két gyereke, de az anyánál vagyunk, nem tud beletörődni a válásba, nem teszi le az italt, és semmi jövője. állandóan veszekedik, ami miatt egyre nehezebb hinni a kapcsolat javulásában. fontos ez nekem, segítsetek, okos ötletekkel és tapasztalatokkal.

2015. aug. 13. 23:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
38%
kérdésre válaszolva, az ápának kell beletörödni és erőt venni magán
2015. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én szeretem a legjobban őt, de nem tudok mit kezdeni ezzel a ténnyel, ha úgy van. szerinted miért kérek segítséget? mert nem akarom elveszíteni, se lemondani róla
2015. aug. 13. 23:41
 3/11 A kérdező kommentje:
ja csak az a gond hogy most én tartom el őt -_-" és nem vagyok gyerek már, csak a gyermeke.
2015. aug. 13. 23:45
 4/11 A kérdező kommentje:
értelmes komoly segítségben reménykedek, ötletekben.
2015. aug. 13. 23:47
 5/11 anonim válasza:
84%

Szálasi korszak milyen jo is volt, nem? Vegulis embereket tomegszamba gyilkoltak le a vallasuk,szarmozasuk, nemi identitasuk miatt..

Szegyen. :)


Egyebkent kedves kerdezo,hogy legyen ertelme is a valaszomnak.

Pszichologushoz kene fordulni, hogy segitsen neki a leszokasba..

Mast nem tudok mondani.Remelem sikerul megoldanod..Kitartas :)

2015. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Lehet a nappaliban kerülgetni például. Amúgy semmit.


Az ilyen azzal teszi a legjobbat a gyerekének, ha felfordul, mert akkor legalább árvaságit kapnak utána.

2015. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Pontosan egy cipőben járunk vagyis majdnem mivel az enyém a válás után letette az alkoholt... legalábbis egy ideig utanna megint rá kezdett és most halistennek kezd rensbejonni az élete, csak mértékkel iszik. Figyelj lehet hogy őrültség de találj neki egy nőt. Nem tudom hogy, értem hogy ez csak úgy a semmiből elég lehetetlen de próbálj ha talál egy embert akivel tud törődni kicsit visszarezdul és onnan már szép lassan halad a jó úton. Ha ez nagyon lehetetlen akkor próbálj beszélgetni vele komolyan hogy gondolkozzon el az életéről hogy mit akar? Tudja miért került ilyen helyzetbe? Valószínű igen ezt MÉG korrigálhatja ... (bár elhiszen hogy sokszor próbáltál beszélni ne add fel) bocsi h hosszú lett!

Ui.: harcos te egy igazi barom vagy :D egy szar és remélem az élet megtanit dolgokra... kis szardarab.

2015. aug. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Figyelj lehet hogy őrültség de találj neki egy nőt."


Ez nem biztos, hogy hat. Nálunk pl. talált magának egy fogatlant, akivel együtt ittak... Egyszerűen annyira lecsúszott a pia miatt, hogy nem volt út felfelé, hiába segített volna neki mindenki.

2015. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy azt kell elérni nála, hogy ő is akarjon változni. Ha nem, akkor sajnos senki nem tud tenni semmit.
2015. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
töménnyel kell itatni, attól hamarabb felfordul
2015. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!