Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy meg szabadulja...

Mit tegyek hogy meg szabaduljak toluk?

Figyelt kérdés
Nem nagyon jo a kapcsolatunk a szuleimmel.Apam szokott engem verni pedig van hogy nem csinalok semmit amiert meg erdemelnem.. Utalom "apamat"!..! Nem enged el sehova.Anyam ossze vissza kiabal mindig.Engem ez mar kikeszit..Ugy vagdosom a kezemet mintha muszaly lenne mert mar nem birom. Legszivesebben el koltoznek innen de meg nem tehetem.Sajnos!:'( ha rokonhoz el koltozhetnek mar az is jobb lenne! Ha fel hozom a ruha temat hogy kerek szepen egy OLCSO nadragot akkor egybol azt a valaszt kapom hogy mert kell nekem,ha van nekem nadragom.. (osszesen van egy nadragom ami sulis) persze ha apamnak kell sor meg palinka akkor arra van 5000ft-juk.. abbol meg kijon 3 nadrag ami 1000/1500 ft...ciporol meg ne is beszeljunk..Szakadt cipobe jarok suliba.es erre mindig azt a valaszt kapom hogy nem kapok cipot.miert nem vigyazok ra? Isteneem mit tegyek ha eros csontozatom van es szemegy mistta a cipom? ha meg vesznek akkor meg férfi cipot..:( 14/L

2016. máj. 14. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes lenne kollégiumba menned. Vált olyan suliba,ahol van kolesz. Családsegítő ppszichológusához vagy a suli pszichológushoz esetleg elmehetsz és beszélhetsz vele. Hátha tudnak valamilyen ötletet adni.
2016. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak egy a baj,hogy meg csak most leszek 8.-os :( koleszba akarok menni de nem engedik
2016. máj. 14. 20:18
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Hol laksz?

2016. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Helo! Baranya megye
2016. máj. 14. 20:21
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Menj el a családsegítő központba vagy bármely olyan emberhez, aki hivatalból köteles segíteni neked.

Azt lehet itt segíteni, hogy gyámot kapsz, és otthon maradsz a szüleiddel, de a gyám fogja kezelni a pénzt, amit rád kell fordítani, ővele fogtok elmenni nadrágot, cipőt venni, stb. Mert a szüleid nem gondoskodnak rólad megfelelően, sőt elisszák a pénzt.

2016. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

De ha nem akarsz otthon lakni többé, akkor elmehetsz nevelőszülőkhöz vagy állami gondozásba.

Ott nincs ilyen gond, hogy nem adnak ruhát.

Nagyszüleid nincsenek, akikhez mehetnél?

2016. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Van Paypal számlád, amiről tudnál levenni pénzt?
2016. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Vagy van esetleg Székesfehérváron élő rokonod?
2016. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Olcsó ruhát akarsz, menj durkálóba. Legyen saját zsebpénzed, dolgozz.. Nem baj, ha korán megszokod. Magadra tudsz csak számìtani.
2016. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
99%
7: ja biztos 14 évesen paypalja meg american express ilyen olyan online számlája van. Ne legyél már sügér.
2016. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!