Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért dicsekszik ezzel anyukám?

Miért dicsekszik ezzel anyukám?

Figyelt kérdés
Anyum négy napja nem ivott kávét és azzal henceg, hogy ő leszokott a kávéról. Én is reggel iszom egyet zsírszegény tejjel, xilittel és zabot teszek bele, ez a reggelim. Most lesznek vizsgák meg dolgozok is. Ő meg munkanélküli, apum tartja el, egész nap otthon ül a tv előtt. Azt hiszi magáról, hogy ő egy királykisasszony, lenéz engem... ez már itt hosszú lenne, csak már fáj élni.
2016. máj. 10. 13:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem annyi köze van hozzá, hogy az anyjának amúgy se lenne szüksége a kávéra. Otthon van, nem dolgozik/tanul, így mi szüksége van a koffeinra?

A tv nézéshez, és otthon üléshez aztán tényleg kell a koffein.



Amúgy az én anyám is szokott így dicsekedni. Ha 3 napig nem szív cigit, azt mondja hogy ő leszokott.

Persze nem bírja megállni, csak újrakezdi.

Már vagy ezerszer "leszokott".

2016. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Na és mi köze van hozzá, hogy az anyjának van e szüksége koffeinre vagy sem? Majd az anyja eldonti, felnőtt nő
2016. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Így már értem, 11-es. Na emberek, mindenki, akinek szünete van a suliban, otthon dolgozik, gyerekkel van otthon, munkanélküli, vagy szabadságon van, gyorsan eldobni azt a kávét! Most már ezt is tudjuk, hogy nincs rá szükség, az csak a munkahelyre beutazó emberek privilégiuma. :)
2016. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

- Engem gyíkká változtatott!

- ???

- De már elmúlt.

2016. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

Bassz...

Most ittam kávét zsírszegény tejjel és eritrittel (komolyan:)). Munkanélküli vagyok.

Elmenjek, kihányjam?

:DDD

2016. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Gratulálok kérdező, te meg legyél büszke azért magadra, mert egészségesen étkezel... Hagyjuk már.
2016. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja, ha meg nem tetszik, ahogyan anyukád él, akkor elmehetsz otthonról, külön élni. Nem te vagy az egyetlen, aki suli mellett dolgozik...
2016. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
És... miért baj, hogy leszokott a kávéról és ő örül ennek, ez mióta lenézés? Kérdező, inkább veled van a baj.
2016. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Szánalmas vagy, egyetemista létedre úgy viselkedsz, mint egy ötéves.
2016. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésben szereplő mondatok között alig van kapcsolat... Rossz napod van, és csak ide jöttél random hisztizni, vagy mi van?
2016. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!