Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csak velem érzi jól...

Miért csak velem érzi jól magát az anyukám?

Figyelt kérdés
Egyetlen 1 barátnője van de szinte már vele sem megy sehova. Mindig csak otthon van és mondja is hogy szeretne kimozdulni. Az utolsó pillanatban pedig mindig lemond mindenkit aki elhívja valahova. Én már nem lakom otthon és mindig ír nekem hogy várja hogy otthon legyek és végre menjünk vásárolni stb. Velem mindig jól érzi magát. Miért van ez? Elzárkózik a külvilágtól és senkivel nem akar menni csak velem
2016. ápr. 29. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Apukaddal mi a helyzet? Mennyit szoktatok beszelni vagy talalkozni? Lehet hogy ugye nem baratnokre vagyik hanem a csaladjara vagyis rad.
2016. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
itt is ugyanez, de mi mindig ketten voltunk, ő nevelt fel apám helyett is. Én 24 vagyok de hétvégén most is vele lógók. Lehet azt mondani rá, hogy miért nem inkább buli-haverok-stb... de anyából csak 1 van és az sem mindig sokáig szóval amig lehet csináljatok programokat bátran. Mi erdőbe szoktunk menni hétvégenként.
2016. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!