Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Agresszív apa, nem nekem való...

Agresszív apa, nem nekem való főiskola, kitagadás? Lent

Figyelt kérdés

Hamarosan 20 éves lány vagyok. Megpróbálom röviden leírni az elég összetett problémámat..egyedüli gyerek vagyok, apám amióta az eszemet tudom, rendszeresen ver engem és anyámat. Mind a mai napig, repül egy-egy pofon, fejünkhöz vág ami a kezébe kerül, stb. Agresszív, senkivel sem kijövő természete van, anyám pedig zugivó. Semmi maradásom nem lenne otthon, de sajnos még 3 év hátra van a suliból, amit ki nem állhatok. Közgazdaságtanból érettségiztem, helyben tanulok tovább egy gazdasági fősulin. Apám követelésére. Suli mellett dolgozom, hogy legyen pénzem. Soha nem ment a matek igazán, nem érdekel az egész, de nem tudom, mit tehetnék. Szívem szerint itthagynám, meg apámékat is. És előlről kezdeném, biológia meg földrajz mindig érdekelt, tanár lennék, vagy kutató. Tudom, hogy az eszem megvan hozzá. Sajnos későn eszméltem,kínszenvedés minden nap, soha nem tudhatom apám mikor tör ki megint, és jó lenne, ha itt hagyhatnám ezt a sulit, nem akarok még 3 évig olyat tanulni, amit ki nem állhatok. Csak angolul tudok.

Sajnos barátai sincsenek, apám tett róla, beszólt mindenkinek, annak a pár barátomnak is, aki volt, h ilyen hülyékkel hogyan barátkozhatok, egyszer volt egy fiú, előtte meg elfingotta magát, és azt mondta, nézd, ki az apja ennek a lánynak..engem ahol csak tudott alázott mindig, mert én csak egy hülye nő vagyok, anyámmal együtt.

A másik gondom, hogy mindig csalta anyámat, most is van neki valami 27 éves nője. Aki csak apám pénzére hajt. Amúgy elég gazdag apám, engem persze nem támogatott, most is azt mondja, átíratja az örökséget, nehogy már az enyém legyen majd minden..ezt megteheti? Egy nag házban élünk, és van neki nyaralója is ( igaz én még a lábam se tehettem be soha, az mindig az aktuális nőügyei területe volt). Nagyon nem szeretném, ha még az örökségből is kitagadna.

Mit lehetne tennem? Fejezzem be a sulit? Az még nagyon sok idő, ráadásul nem is szertnék azon a területen dolgozni. Vagy hagyjam ott? De mit kezdhetnék egy érettségivel, hogy önálló legyek? És apám tényleg másra hagyhatja az örökséget?


2016. febr. 25. 14:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ahol főiskola van, ott albérleti lehetőség is szokott lenni. Édesanyád nem akar menekülni ebből a másnaponkénti megveretésből? azért az nem normális, hogy ezt valaki tűri.
2016. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Még nem vagy 20 es ugy érzed, késő? Sok millióan össze tennék a kezüket, ha ilyen hamar rájöttek volna egy tévedésre. Idejöttel tanácsért, és csupa jót kaptál.

Menj el onnan, de gyorsan. Keress munkát, es egy szobát vagy amit megoszthatsz másokkal. Nem lesz könnyű,mát tény. De hatalmas lépés a szabad jövő felé.

2016. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta az életed,elköltöztél?
2016. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!