Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért szégyelli magát,...

Apám miért szégyelli magát, hogy nem tud venni nyomtatót idős korára?

Figyelt kérdés
És ezért a munkahelyén kell megkérni embereket hogy nyomtathasson lapokat.

2016. febr. 15. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted?

Valaki dolgozott évtizedeket és egy 10-res nyomtatóra nem telik neki? Nyilván remek érzés lehet.

2016. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

pont ez a tárgyfüggöség teszi depisé az embereket

mégis mi a bubánat történik ha nem otthon nyomtat semmi az ég világon mégis megy rajta a hiszti

2016. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért nem tud, mert nincs rá pénze, pedig szükség lenne rá, az érthető, hogy zavarja.

De egyben már tudod is, mi lesz a következő szülinapi ajándéka :)


Egyébként egy nyomtató nem feltétlenül drága, én annak idején egy 2 ezres lézernyomtatót vettem, amikor kezdtem az egyetemet, nem volt egy mai darab, nem volt különösebben szép se, viszont csak úgy köpködte kifelé a lapokat, és mindezt nem drágán. Lehetne nálatok is egy ilyen megoldás.

2016. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
igen. ez gyalázatos!!!
2016. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!