Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezek közül melyikeket...

Ti ezek közül melyikeket engednétek meg illetve mennétek bele? Miért? 13L

Figyelt kérdés

Plusz fülbevaló a jobb fülebe?

Japán tanulás

Gyantázásról váltás szőrtelenítőkrémre

Regisztráció a videótanárra és részvétel a nyereményjátékokon

Internetről telefonrendelés zsebpénzből

Szerintetek melyikről próbáljam először meggyözni?


2016. febr. 12. 17:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha plusz fülbevalót szeretne, akkor legyen. A japán tanulásban is támogatom őt, de akkor tegyen is belőle legalább középszintű nyelvvizsgát. Szőrtelenítő krémet nem engedném meg, mert az károsabb a testre, és a gyanta hosszú hatásához képest 1-2 napig tart csak. A nyereményjátékokat és a videótanár regisztrációt egyáltalán nem támogatnám, mert igen kevés az esélye, hogy nyerjen, tanuláshoz anyagot meg anélkül is tud gyűjteni. A telefonrendelésben viszont segítenék neki, mert könnyen átverhetik.


22/L

2016. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Segítséggel rendelne persze
2016. febr. 12. 19:18
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Plusz fülbevaló a jobb fülebe?

Igen, az semmiség, ha nem tetszik vagy zavarja bármikor kiveheti és kb semmi nyoma nem marad.


Japán tanulás

Persze, mindenkinek kell valami hobbi. Ha van rá keret akkor külön tanárhoz is járhatna. Japán popot, viszont nem vagyok hajlandó hallgatni.


Gyantázásról váltás szőrtelenítőkrémre

Nem. Erős vegyszereket tartalmaz, bőrirritációt okozhat, gyakran kell ismételni, drága és környezet szennyező.

Kapna egy normális borotvát vagy egy epilátort.


Regisztráció a videótanárra és részvétel a nyereményjátékokon

Nem ismerem az oldalt. Ha erre vágyna utánanéznék és az olvasottak alapján döntenék.


Internetről telefonrendelés zsebpénzből

Igen. Miután meggyőződtem arról, hogy az adott oldal megbízható és a választott telefon sem ócska.

2016. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Plusz fülbevaló a jobb fülebe?"


Felőlem mehet.


"Japán tanulás"


Hajrá. Bár ez szüleid anyagi lehetőségeitől függ, nem tudom mennyibe kerülhet egy japántanár... magadtól fix, hogy nem tudnál normálisan megtanulni egy miénktől ennyire távol álló nyelvet.


"Gyantázásról váltás szőrtelenítőkrémre"


Inkább kapnál egy epilátort.


"Regisztráció a videótanárra és részvétel a nyereményjátékokon"


Megnéztem mi ez, igazából ez egy magyar megvalósítása a netes oktatásnak, ami kifejezetten jó, de ha jól sejtem ez is fizetős, tehát megintcsak szüleid anyagi lehetőségeitől függ.

Az oldal gyors átfutása után viszont egyáltalán nem találtam ki, miről is szól ez a nyereményjáték. De megbízható oldalnak tűnik, szóval felőlem ez is mehet.


"Internetről telefonrendelés zsebpénzből"


Nyugodtan. Segítenék a telefon és a webshop kiválasztásában természetesen. Persze ésszerű értékhatárok közt maradva, például ha lenne 200 ezer forintod félretéve saját pénzből, akkor sem engedném, hogy az egészet erre költsd.

2016. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Fülbevaló, nyelvtanulás, szőrtelenítőkrém igen.

Nyereményjáték, internetes rendelés nem (de a telefont én megrendelném a netről helyetted, ha korrektnek tartanám a vásárlási feltételeket).

2016. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül a szőrtelenítőkrémet nem,akkor inkább borotva.Vagy vennék neked egy epilátort,én azt használom,és szuper :) A krém nagyon rossz a bőrnek ,kiszárad,kipattogzik,de nekem volt,hogy sebes is lett a lábszáram tőle .

A videótanárnak /nyereméányjátéknak utánanéznék .


A telefonrendelésben segítenék kiválasztani és megrendelni . Az interenetes rendelést egyébként is támogatom :D


A fülbevaló nem nagy dolog ,én megengedném . A japán tanulás szuper .


Ennyi legyen az összes problémám majd a lányommal,mint veled a szüleidnek :)))

2016. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Te elég sok kérdést kiírtál már ezekkel kapcsolatban (a videótanárosra és a telefonvásárlósra kifejezetten emlékszem -> utóbbiból kettőt is láttam), de azért válaszolok:


1. plusz fülbevaló:

Én 14 évesen lövettem többet is, köztük porcba is, szóval furcsa lenne, ha a lányomtól ezt megtagadnám.


2. japán tanulás:

persze


3. gyanta helyett szőrtelenítőkrém:

Erről megpróbálnám lebeszélni a lányom, de az ő döntése.


4. Videótanár:

persze


5. telefonrendelés:

igen



A szőrtelenítéssel vagy a videótanárral kezdeném.

2016. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a japán tanulás nem jó mer harakirit követsz el ha mek bux.
2016. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!