Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyeket engednétek meg a 13...

Melyeket engednétek meg a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Körömlakk, az iskolája nem tiltja. Iskolában halványabb színeket használ, szünetekben erősebbeket is.

Szolid, alig látható smink: szempillaspirál, korrektor/bb krém, szájfény/ajakápoló, szemceruza

Gyanta

Géllakk nyári, téli, hosszabb szünetekben

Hajfestés, ombrés.


2015. dec. 19. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Körömlakk.
2015. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a hajfestésen kívül semmi probléma nincsen ezekkel a dolgokkal, maximum a szemceruza az, ami talán sok lehet, de ha normálisan használja és nem úgy néz ki vele mint egy pandamaci, akkor az sem gond.
2015. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
mindegyiket megengedném, nincs egyikkel sem semmi baj
2015. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Kéne már egy külön kategória ezeknek a folyton ismétlődő kérdéseknek, csak a 13 éves kategória, smink, körömlakk, stb. témakörben.
2015. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
miért kell ezt minden nap megkérdezni? már vagy 2 hete... minden nap kapsz rá 50 választ, nem elég?
2015. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

Max. egy halvány körömlakk, egy minimális matt alapozó, ami nem látszik és szempillaspirál. Untig elég egy 13 évesnek.

Amikor én voltam ennyi idős, nálunk minden tiltott volt, még az körömerősítő is. És valahol szerintem nem mondom, hogy egy-két dolgot ne lehetett volna engedélyezni, de sokkal jobbak voltak azok a szabályok, mint a mostaniak.

Elvégre egy 13 éves mégiscsak egy gyerek még, ne a külsejével foglalkozzon, azzal, hogy minél több pasit fogjon magának (mint sok mai 13 éves), minimális sminkkel, visszafogott körmökkel, természetes hajszínnel is jól érezheti magát a bőrében, lehet csinos, a többivel meg ráér!

2015. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Én olyat hagynék 13 évesnek, ami nem örökre szól, mint pl a tetkó és amit normálisan tud használni. Ugye a szemceruza maga nem az ördögtől való, ha vékonyan húzod ki a szemed és nem csinálsz magadból pandamacit. Az ombréban azt nem értem csak, hogy miért akarod, mert annyira undorítóan néz ki az esetek nagy részében. Azt úgy hagynám max, hogy nyár elején együtt választunk egy természetes hatású árnyalatot, ami a hajadnál csak picit világosabb, aztán 3 hónap alatt úgyis lenő + egy hajvágás és suliba már anélkül mész.

Esetleg nyáron, 10-20 hajmosásos festékkel lehet játszani, de csak olyan színnel, ami kijön. (pl szőkés hajból sosem fog kikopni a fekete, de a én sötétbarna hajamból simán kijön a mahagóni)

2015. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
13 éves korban, amikor általában problémás a bőr, inkább az ennek megfelelő tisztító/kezelő termékeket venném meg neki, a korrektor és a BB krém is csak ront az állapoton és fölösleges. Szempillaspirál is, de egye fene, viszont a szemceruza nem kell. A szájcuccok rendben vannak. Gyanta természetes, de a hajfestés szintén fölösleges, sőt, kifejezetten káros. A körömlakk elmegy, ha tényleg szolid, és nem 3 centis karmokon hordja.
2015. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

Körömlakk.

A többivel még várjon. Ráér.

2015. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Körömlakkot igen.


Szerintem a gyantát is.


De hajfestést nem, sminket se, vagy max néha különleges alkalmakkor.

2015. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!