Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyeket engednétek meg a 13...

Melyeket engednétek meg a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Körömlakk, az iskolája nem tiltja. Iskolában halványabb színeket használ, szünetekben erősebbeket is.

Szolid, alig látható smink: szempillaspirál, korrektor/bb krém, szájfény/ajakápoló, szemceruza

Gyanta

Géllakk nyári, téli, hosszabb szünetekben

Hajfestés, ombrés.


2015. dec. 19. 14:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Hajfestéket, erős sminket nem.


Többit igen.

2015. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Hajfestésen kívül mindet.
2015. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
körömlakk, szempillaspirál, ajakbalzsam, gyanta, géllakk
2015. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
A gyanta természetes, a többivel.sincs semmi.baj.
2015. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. Tanuljon. Majd ha idősebb lesz, akkor játszhatja a nagylányt, de 13 évesen még nem!
2015. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem baj az, ha megtanulja használni ezeket. Persze azért a felügyeletem mellett.
2015. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Körömlakk

Szolid smink ALKALMAKRA, mindennapra semmiképp (általános iskolás gyereknek ne már.)

Gyanta


Műköröm, hajfestés semmi esetre sem.

2015. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Amig szolid addig bármelyik, bár az ombre szerintem gusztustalan, megpróbálnám lebeszélni.


A gyanta, szempillaspirál, körömlakk az alap. Igaz hogy ráérne még, de oly mindegy ha 1-2 évvel hamarabb kezdi.. de ne az én gyerekem legyen az igénytelen jeti az osztályban.

2015. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Körömlakkot igen.

Sminket csak iskola bulira vagy különleges alkalmakra.

Gyanta...nehéz ügy...ha pihés, akkor felesleges gyilkolni vele a bőrét, mert később dzsungeles lesz. Ha már fekete a szőr, akkor mehet. Csak borotvát ne.


Többi nem.

2015. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha olyan a szőr, hogy sötét, tényleg nem pihe, akkor simán mehet a gyanta.

Sajnos én ilyen szempontból elég szerencsétlen vagyok, mert 10 éves korom óta gyantáztatnom kell...

Hajfestést nekem csak a szóbelik után engedtek, előtte 13 éves kortól melírom és ombrém volt.

A BB krém nem alapozó, attól nem nagyon lesz baja a bőrödnek. Én azt pl 13 éves koromban használtam. A szemceruzát talán hagyd hetedik végére/nyolcadikra, bár sokkal jobban ajánlom a tust. A szájfény pedig szerintem simán :)

Uh hatodik év végén volt egyszer műkörmöm, soha többet, viszont azóta géllakkom van fél éves váltásban. Fél évig van, fél évig pihentetem a körmöm. Nem tudom, azon mi extra...


Viszont minden ilyen cuccomat saját zsebből fizettem, ezért otthon inkább biccentettek rá, egyedül így a hajfestés volt úgy, hogy azt azért szóbeliig ne.

Remélhetőleg te is tudod, hogy ezekből mi az a szint, ami már vállalhatatlan, és mi az, ami tényleg szépít a korosztályodnál.


15/L

2015. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!