Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezek közül melyikeket...

Ti ezek közül melyikeket engednétek meg illetve mennétek bele? Miért? 13L

Figyelt kérdés

Plusz fülbevaló a jobb fülebe?

Japán tanulás

Gyantázásról váltás szőrtelenítőkrémre

Regisztráció a videótanárra és részvétel a nyereményjátékokon

Internetről telefonrendelés zsebpénzből

Szerintetek melyikről próbáljam először meggyözni?


2016. febr. 12. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Én mindegyiket engedném, hasznos/normális célok.
2016. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Amelyik számodra legfontosabb, bár a bónusz fülbevaló szerintem indokolatlan.
2016. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy szüleid melyiktől irtóznak jobban. Van ismerősöm, akinek inkább megengedték a fülkarikát, minthogy tetováltasson magára.


Amiket írtál, egyik sem óriási ördöngösség, talán legkevésbé az internetről telefonrendelés zsebpénzből a nyerő, ezt meg tudja csinálni helyetted valamelyik szülő is, ha úgy van, és átlátja az esetleges buktatókat.


A japán tanulást magyarázd már el nekem, hogy miért káros?

Hogy tanulnád? Magántanárral vagy programmal, tankönyvből stb? Szerintem ez egy jó dolog, én pl. nemhogy megengedném, de támogatnálak benne.


A plusz fülbevaló meg a szőrtelenítőkrém sem egy ördöngösség.

A videótanárt nem ismerem.

2016. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

Nos, a fülbevaló oké, bár felesleges, a japán tanulást kifejezetten támogatnám.


Szőrtelenítőkrém erős vegyszer, azt nem.


"Regisztráció a videótanárra és részvétel a nyereményjátékokon "

Na itt borulna a bili.


"Internetről telefonrendelés zsebpénzből "

Viszonylag értelmes dolognál nem érdekelne, amíg nem vásárlás mániás vagy.

2016. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A japán (vagy bármilyen) tanulás ellen az ég világon semmilyen kifogásom nem lenne soha. Az ember bármit tanul, azzal csak több lesz.


A plusz fülbevalónak én személy szerint nem örülnék, de ha kicsi, diszkrét dolog, és tényleg ez a gyerekem szíve vágya... legyen. De ellenjavaltnak tartom, és ezt meg is mondanám neki. De az ő teste, szóval...


Ahhoz kb. semmi közöm, hogyan szőrtelenít, ennyi privát szférája hadd legyen már mindenkinek. Eszembe nem lenne ebbe beleszólni.


A videótanár nem tudom, micsoda, először kérném, magyarázza el, és ennek megfelelően döntenék. Alapvetően - mint eddig is látszik - nem szívesen szólok bele mindenbe, ill. tiltok meg dolgokat, de a nyereményjátékoknál azért egy 13 évesnél odafigyelnék, hogy miről is van szó pontosan.


A telefonrendelést nem ellenezném, de nem is bíznám egyedül rá. Együtt megnéznénk, beszélnénk hozzáértőkkel, elmennénk boltba kipróbálni... A zsebpénzét költhetné telefonra, ha ezt szeretné (és nem valami aránytalanul drága dologról van szó persze, tehát normális keretek között), de nem feltétlenül muszáj azt az internetről megrendelni. Ha utána járunk, és tényleg a rendelés tűnik a legjobbnak, akkor hajrá. Segítenék is neki.

2016. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

- A füllyukasztás tőlem aztán jöhet

- A japántanulásnak személy szerint örülnék, végre egy 13 éves, aki művelődni is akar, ritkaság ez a mai világban

- Azt honnan tudjam, hogy mivel szőrtelenít? Nem lesegetem a folyamatot, Jézusom!

- Regisztrálhatna

- A telefonrendelést nem engedném meg, ki tudja, milyen hibás készüléket rendel meg, elmennék vele vásárolni egy megbízhazó helyre

2016. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Plusz fülbevaló a jobb fülebe, mert nem negatív.

Japán tanulás, mert pozitív.

Gyantázásról váltás szőrtelenítőkrémre, mert kevésbé rossz mint gyantázás.

Regisztráció a videótanárra és részvétel a nyereményjátékokon, mert pozitív.

Internetről telefonrendelés zsebpénzből, mert pozitív, de előtte segítenék biztos és jó döntést hozni.

Szerintetek melyikről próbáljam először meggyő*zni?

Miért kéne meggyőzni? Egyikhez sem kel hivatalos szülői engedély.

2016. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A lábszőröm olyan mint apámnak.Vagyis mint egy jeti feketébe.A netről rendelés meg onnan hogy olcsóbb lenne
2016. febr. 12. 17:33
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Ok. De ne krém, én inkább egy epilátort vennék neked.


A telefont nézesd meg a szüleiddel. Ha nem kamu az oldal és tényleg megéri, akkor támogatnám.


#4 voltam.

2016. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

"Plusz fülbevaló a jobb fülebe?"

Ha normális, értsd higiénikus, helyen csináltatja, akkor ok.


"Japán tanulás"

Ha nem megy más tanulásának rovására, ill. nem csak egy fellángolás.


"Gyantázásról váltás szőrtelenítőkrémre"

Nem, semmi szükség, hogy erős kemikáliákkal kenje magát. Nem is olyan tartós, bőrirritációt is gyakran okoz.


"Regisztráció a videótanárra és részvétel a nyereményjátékokon"

Megnézném, mi az a videótanár, s rákeresnék a véleményekre is.

Nyereményjátékokon való részvétel jogilag életkorhoz kötött, szóval legálisan nem is tehetné meg.



"Internetről telefonrendelés zsebpénzből"

Nem, elektronikai cikkeknek utána kell nézni, meg kell ismerni a tulajdonságait. Sok a hamisítvány is, felnőtteket is sokszor átvernek, nemhogy egy 13 évest.

Természetesen az engedélyezett árusítóknál is van korhatár, gyermekkorú sehol sem rendelhet.

2016. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!