Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok hülye...

Tényleg én vagyok hülye azért, mert szégyellős vagyok a családtagjaim előtt?

Figyelt kérdés

A szüleim és a testvéreim simán mászkálnak egymás előtt akár meztelenül is, anyám pl. fürdés után csak áttörli magát a fürdőszobában és utána meztelenül jár-kel a lakásban, még akkor is, ha mondjuk éppen ennénk..Én meg nem pucérkodok előttük, a legminimálisabb ruha, amiben megláthatnak, az a fehérnemű, de még úgy is feszélyezve érzem magam. És ha veszünk valami ruhát a boltban és mondják itthon, hogy próbáljam fel és mutassam meg, én mindig elvonulok a fürdőszobába vagy a saját szobámba öltözködni, olyankor viszont mindig megszólnak, hogy milyen idióta vagyok már, hogy a saját családom előtt nem merek átöltözni és hogy ha előttük ilyen vagyok, idegenek előtt síoverált akarok viselni?

Meg állandóan bemennek, amikor valaki bent van a wc-ben, amikor én ülök a budin, akkor is mindig bejárkálnak és megjegyzéseket tesznek rám, hogy milyen büdös van meg hogy hallatszik, ahogy a nagydolgom végzem, meg ilyenek. Nem elég, hogy már a puszta jelenlétük is zavar, még ilyen hülyeségeket is beszélnek, ahelyett, hogy kihúznák a belüket onnan, amikor szeretném nyugodtan a dolgomat elvégezni..

Ezen kívül még evés közben, az asztalnál is finganak meg büfögnek, nővérem és apám csomószor direkt az arcomba büfögnek, aztán röhögnek azon, hogy mérges leszek és inkább felállok az asztaltól meg hogy mondom nekik, milyen undorítóak. Meg apám a nappaliban mindig elfekszik a kanapén és ha odaülök a másik végébe, a lábához, direkt odafingik és ezen is röhög.

Szerintem úgy viselkednek a családtagjaim, mint a fogyatékosok. Ugye nem csak én gondolom így?..


2016. febr. 5. 16:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A wc re tennék egy kulcsot

Ez kultúra kérdése

A ruhazkodas is De ha túlzottan szrul érzed magad mások előtt meztelenül az pszichés probléma


Ezt általában a születési trauma okozza

2016. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!