Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen egyedül érzem magam...

Teljesen egyedül érzem magam mit tegyek? 😢 Többi lent.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Tudom így eléggé gázul hangzik, hogy így érez egy 14 éves lány, de így van. Anyával és apával egyáltalán nem jövök ki jól..! Par hete irtam meg a felvételit és a magyaron nem sikerült valami jól... Nagyon sokat sírtam miatta és ezt anyáék jól tudják! Ennek ellenére anya azt vágja a fejemhez, hogy mennyire hülye vagyok mert hogy nagyon egyszerűek voltak a feladatok és hogy így hogy fognak felvenni bárhova is... És hogy ha így haladok akkor semmi nem lesz belőlem meg hogy még főiskolára sem fogok járni mert nem fognak felvenni... Ezek nekem nagyon rosszul esnek már majdnem hogy sírok miatta de nem akarom hogy lássa hogy ezért sírok!!! Van egy öcsém de ő még kicsi és semmit nem tudok vele megbeszélni. Barátaim vannak és persze meghallgatnak de nem ugyan az. Próbálnak vigasztalni is kisebb-nagyobb sikerrel. Mit tegyek?? 14/L

2016. jan. 24. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Írok privátot, én már túlvagyok a felvételin5
2016. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak mamám él de o még Ennyire sem támogat. Apa anyával ért egyet ugyhogy o is reménytelen...
2016. jan. 24. 14:23
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi az üzit azt hiszem láttam. Nagyon sokan irtak nekem. És ha látják nékik is nagyon köszönöm.
2016. jan. 24. 14:24
 14/16 A kérdező kommentje:
*nekik
2016. jan. 24. 15:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Túl nagy nyomást helyeznek rátok a középiskolai felvételi miatt. Mindenhol csak kikészült gyerekeket látni, pedig ez "csak" egy középiskolai felvételi.. Oké értem, hogy fontos, mindenki szeretne a kinézett iskolába bekerülni. Én is megírtam anno, nálunk is teljesen bepánikoltatták a diákokat, hogy ha nem írod meg jól, mész szakmunkásképzőbe blablabla..

Aha, hát nem. Aki eleve nem rossz tanuló, nem fogja annyira elcseszne, hogy oda kelljen mennie. A jegyeidet is nézni fogják.

És tudod mit? Nem kell ahhoz a legjobb suliba menj, hogy jó egyetemre mehess. Ahol adnak érettségit, oda csak te kellesz, ha rendesen tanulsz, ugyanúgy lehet ötös érettségid mint a csúcsszuper iskola diákjainak. Tanulni mindenhol kell.

2016. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ugye?? Köszönöm!! 😊
2016. jan. 24. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!