Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen egyedül érzem magam...

Teljesen egyedül érzem magam mit tegyek? 😢 Többi lent.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Tudom így eléggé gázul hangzik, hogy így érez egy 14 éves lány, de így van. Anyával és apával egyáltalán nem jövök ki jól..! Par hete irtam meg a felvételit és a magyaron nem sikerült valami jól... Nagyon sokat sírtam miatta és ezt anyáék jól tudják! Ennek ellenére anya azt vágja a fejemhez, hogy mennyire hülye vagyok mert hogy nagyon egyszerűek voltak a feladatok és hogy így hogy fognak felvenni bárhova is... És hogy ha így haladok akkor semmi nem lesz belőlem meg hogy még főiskolára sem fogok járni mert nem fognak felvenni... Ezek nekem nagyon rosszul esnek már majdnem hogy sírok miatta de nem akarom hogy lássa hogy ezért sírok!!! Van egy öcsém de ő még kicsi és semmit nem tudok vele megbeszélni. Barátaim vannak és persze meghallgatnak de nem ugyan az. Próbálnak vigasztalni is kisebb-nagyobb sikerrel. Mit tegyek?? 14/L

2016. jan. 24. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A sírásra szánt idődet fektesd tanulásba.
2016. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én tanultam rá tényleg!! Minden felvételit megcsináltam jártam előkészítőre is... Csak sajna bepánikoltam...
2016. jan. 24. 13:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy kretén, vele ne foglalkozz. Ha rossz lett a vizsga eredményed azzal se foglalkozz. Senkit se érdekel.:) Kár hogy a szülők ezt nem fogják fel.

Persze ha elég pontod lesz akkor egyértelműen felvesznek abba az iskolába ahova jelentkeztél, ha nem akkor is találnak majd neked valami sulit ahol továbbtanulhatsz ne aggódj.


A középsulis/gimis éveket kell meghúznod ha fősulira akarsz menni, és senkit se érdekel jelentkezésnél milyen középsuliból/gimiből jöttél. Ha ott tanulsz szorgalmasan nem lesz gond ne aggódj.

2016. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Figyelj van hogy a dolgok nem sikerülnek ne bánkódj az ember a győzmeit élvezi a hibaiból meg tanul:) ne vedd magadra ez vizsga lehet nem sikerült jól sokan vannak így mindegy az érettségi fog szamítani valójaban. Anyad valószínüleg elképzelt valamit és nem úgy történnek a dolgok ez így vagy ez mindenkivel megesik. Túl ke tudnia tenni nem az alényeg hogy mi volt hanem hogy most merre mész. Ha egyedül érzed magad akkor menj el egy szakkorbe amit szeretsz vagy barhol talalhatsz embereket ha keresel. Ha bezarkozol akkor meg egyedül leszel de csak ideiglenesen. Ne izgulj ha zavar hogy nem sikerult tanulj magadért és ha okos tanult vagy sokkal könnyebb lesz az érettségi.
2016. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! 😊😊
2016. jan. 24. 13:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírasi hibakért:)
2016. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szakkört nézve. Nagyon szeretnék járni gitározni már vagy 1 éve és szívesen elmennék kézilabdázni is. De anya mindig azt mondja hogy nem mehetek meert mindig csak o add nekem én semmit sem... És mindig a felvételihez tér vissza... Így persze sehova sem járhatok csak angoltanárhoz a Felvételi miatt. Se sport se semmi..
2016. jan. 24. 13:57
 8/16 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.


Én a magyart és a matekot is elszúrtam és nem vettek fel sehova, így a suli igazgatója talált üres helyet a szomszéd városban lévő szakmunkás suliba ahol sok a digó. Persze van szakközéprésze is, oda befértem. A környéken ennek van a legrosszabb hire. Viszont én odatettem magam, tanultam. Érettségi jól sikerült, felvettek fősulira. Most programozóként dolgozok jó fizetéssel.:) Nem kell aggódni. Mutasd meg ezt a beszélgetést szüleidnek v próbáld megértetni velük hogy a dolgok nem úgy működnek ahogy gondolják.

2016. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 megpróbálom!! 😊
2016. jan. 24. 14:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Uhh de önző mentalitas hogy nem mehetsz szakkorbe pedig jót tenne szerintem nagyszüleid apád? Nem tudnak tamogatni ebben?
2016. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!