Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim mert szeretik...

A szuleim mert szeretik jobban a tesomat?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy en vagyom e a tul erzekeny de o mindig sokkal jobb nalam o fiu 5 evv idosebb ha egy rosszab jegyet kapok mar az jon hogy o bezzeg sokkal jobb volt ennyi idosen mint en o a sokkal szebb az okosabb a kedvesebb szerintem tolem mindenki azt varta hogy olyan jo leszek mint o egy aranyos kislany aki nem szol vissza kitunon tanul szep es azt csinalja amit mondanak neki nem vagyok en rossz gyerek nem cigizek meg ilyesmik csak ha ugy van megmondom a velemenyem de probalok mindenben jobb lenni jobban tanulok de kapok egy otost meg egy harmast rogton mi az a harmas nemi meg nem baj majd kijavitod o meg kapja a 40 ezres nike cipot en max a 10 ezreset es ez azert van mert en allitolag nem vigyazok ra hat nekem meg nem tunt fel meg nekem nincs szuksegem ra hat neki biztosan jobban a nagymamam is ot szereti jobban a rokonaink is o a tokeletes elso gyerek elso unoka egyszeruen nem ertem hogy mert van o mivel jobb nalam hogy en csak azt kapom hogy o ebben jobb volt

2016. jan. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

VESSZŐT, és MONDATVÉGI ÍRÁSJELET!!!!!!!!!!444!!!!!!

érthetetlen az egész kérdés, egyszerűen nem volt türelmem a 3. sornál tovább olvasni.

egybe van írva az egész...

2016. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére mi emberek különbözőek vagyunk, neked is megvan a saját személyiséged, nem kell, hogy valakinek a "hasonmása" légy. Ha összehasonlítanak vele, akkor mond azt, hogy te ilyen vagy, ilyennek születtél, ez van nincs mit tenni. Nálunk azért ilyen nincs, báris folyamatos megjegyzések, csak néha-néha, de én olyankor mindig a genetikára hivatkozok...Ezt ettől örököltem...ebben pont erre hasonlítok..aztán mindig csend van. Nem arra akarlak buzdítani, hogy feleselj stb, de néha le kell tudni állítani őket...
2016. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, az írásod én is alig tudom értelmezni.

Kérdezd meg tőlük. (tudom, hülyeségnek tűnhet)

Vagy szólj be nekik. Bátyáddal jóban vagytok, vagy te vagy a család fekete báránya?

2016. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ő kedvesebb, mint te?
2016. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már szegényt az írásával segítséget kért nem nyelvtanórát..a lényeget pedig lehet érteni simán.Gyakori ,hogy úgy érzi az egyik gyerek,hogy a szülei jobban szeretik a másikat mint őt de ez biztosan nem így van hiszen különbözőek vagytok és ha úgy érzed sem szeretik jobban mint téged.Én is első gyerek voltam a családban van egy öcsém és 5 unokatestvérem és mindig azt hitte mindenki ,hogy engem szeretnek jobban és kivételezve van velem.Hát nagyon nem...mindig a nagyobbra van minden fogba övé a felelősség a többiekkel szemben és mindenben MUSZÁJ jónak lenni ,hogy jó példa legyél mindenki szemében ,ám de és mindig is fordítva éreztem ,hogy az öcsémmel kivételeznek.Na de egyszer kibukott belőlem a dolog és elmondtam ezt és megbeszéltük ,hogy egyformán szeretnek minket csak vannak dolgok amiket a nagyobb testvérnek valamit a kisebbnek engednek.Lehet megvették neki a 40 ezres cipőt neked nem de ha egyszer te vagy az idősebb neked fel kell érni ésszel ,hogy ha már van egy cipőd akkor nem kell még egy drága elég az olcsóbb is meg különben is ez kivételezés?Ha nem kapnál cipőt na az már az lenne.Ne túlozd el érthető ,hogy néha így érzed de szerintem a tesód is van igy egy-két dologgal de az lenne a legjobb ha leülnél megbeszélni velük szerintem sokat segítene.A nagyszülők meg a rokonok meg ne érdekeljenek az mindenkinél gázos főleg a mamák..az unokatesóm kitűnő tanuló zeneiskolába jár meg minden ilyen szar ő a fény a családban én meg folyton baszogatva voltam ,hogy tanulás helyett buliztam meg nagy szám van nem tudok normálisan viselkedni hát én pont leszartam a nagyszülők véleményét akik a háborús korszakban ragadtak.Megjegyzem ők sem tudnak mindent csak én tudom ,hogy a jó tanuló unokatesóm sem olyan jó kislány.. :) Szóval fel a fejjel nincs gáz!
2016. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

..................................................................................................................


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



Tessék, itt van pár írásjel. Kezdésnek elég lesz.

2016. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy én vagyok-e a túl érzékeny, de ő mindig sokkal jobb nálam. Ő a fiú. 5 évvel idősebb.

Ha egy rosszab jegyet kapok, már az jön, hogy ő bezzeg sokkal jobb volt ennyi idosen mint én, ő a sokkal szebb, az okosabb, a kedvesebb, szerintem tőlem mindenki azt várta, hogy olyan jó leszek mint ő: egy aranyos kislány, aki nem szól vissza, kitűnően tanul, szép és azt csinalja amit mondanak neki.

Nem vagyok én rossz gyerek, nem cigizek meg ilyesmik, csak ha úgy van, megmondom a véleményem, de probálok mindenben jobb lenni. Jobban tanulok, de ha mondjuk kapok egy ötost meg egy hármast rögton "Mi az a hármas?" Neki meg nem baj "majd kijavitod"

Ő megkapja a 40 ezres Nike cipot en max a 10 ezreset és ez azert van, mert én allitolag nem vigyázok rá. Hát nekem meg nem tunt fel. Meg "nekem nincs szuksegem rá", hát neki biztosan.

A nagymamám is őt szereti jobban, a rokonainknál is ő a tokéletes első gyerek, első unoka. Egyszeruen nem értem, hogy miért van. Ő mivel jobb nálam, hogy én csak azt kapom, hogy "ő ebben jobb volt"?


Tessék, itt egy szalonképesebb változat.

2016. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!