Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen felnőtt lesz belőle,...

Milyen felnőtt lesz belőle, ha ez így megy tovább?

Figyelt kérdés

Barátnőm teljesen elhanyagolja a 14 éves lányát, nem fegyelmezi, nem neveli.

Soha nincs otthon vele, este jár haza mert mindig délutános műszakban dolgozik, a lány pedig vagy otthon van, vagy a jó ég tudja hol csavarog esténként, mivel nulla szülői a felügyeletet, így semmit nem tudni róla.

Szinte mindenből bukásra áll 8. általánosban, nem tanul, az anyjával úgy beszél mint egy kutyával, teljesen kezelhetetlen.

Valószínűleg már drogozott is, és volt szexuális élménye jócskán.

Az anyja egyedül "neveli", így szinte nulla időt tud fordítani a lányára munka mellett, minden feladat az anyára hárul, vagy dolgozik, vagy éhen halnak.

Mi lesz így a lánnyal?

Nagyon rossz látni mennyire rossz úton jár, és ha ez így megy tovább akkor a lányból minden bizonnyal egy prostituált lesz...



2015. dec. 15. 17:29
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
# 19 én mondjuk nem lennék bünöző se robotoló szalagmunkás. vannak valódi érzelmeim s tudni kell szerintem külömbséget igazság valódiság és hauzgság között ami az agymosást illeti. én azt mondom erre kedves kérdező, hogy egyszer muszáj lesz kinőnie ezt és fel kell nőnie komolyodnia kell ha meg akarja állni a helyét az életbe.
2016. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!