Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen felnőtt lesz belőle,...

Milyen felnőtt lesz belőle, ha ez így megy tovább?

Figyelt kérdés

Barátnőm teljesen elhanyagolja a 14 éves lányát, nem fegyelmezi, nem neveli.

Soha nincs otthon vele, este jár haza mert mindig délutános műszakban dolgozik, a lány pedig vagy otthon van, vagy a jó ég tudja hol csavarog esténként, mivel nulla szülői a felügyeletet, így semmit nem tudni róla.

Szinte mindenből bukásra áll 8. általánosban, nem tanul, az anyjával úgy beszél mint egy kutyával, teljesen kezelhetetlen.

Valószínűleg már drogozott is, és volt szexuális élménye jócskán.

Az anyja egyedül "neveli", így szinte nulla időt tud fordítani a lányára munka mellett, minden feladat az anyára hárul, vagy dolgozik, vagy éhen halnak.

Mi lesz így a lánnyal?

Nagyon rossz látni mennyire rossz úton jár, és ha ez így megy tovább akkor a lányból minden bizonnyal egy prostituált lesz...



2015. dec. 15. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Hát ezek alapján egy átlagos felnőtt lesz belőle.
2015. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

[link]


De ez nem baj,erre is van igény! :)

2015. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha te tudsz ezekről, akkor nyilván az anyukája is.

Ha meg a barátnőd, akkor rákérdezhetsz, hogy segíthetnél-e valamiben, hogy megoldjátok a problémákat a lánnyal kapcsolatban.

Az nem ok, hogy dolgozik, és nincs otthon délután. Én is egyedül voltam, egyedül nevelt anyukám, ő is dolgozott. Rendesen tanultam, soha nem mászkáltam el este, nem keveredtem soha bajba.

2015. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

De bírom az ilyen kérdéseket! "Valószínűleg már drogozott is, és volt szexuális élménye jócskán"

Nagyon sok kamasz lázong a szülő ellen, főleg ha elhanyagolva érzi magát. Elég szomorú hogy rosszak a tanulmányi eredményei, de ettől még nem drogos k**va egy tizennégy éves kislány, csak mert szerinted valószínűleg az.

Miféle választ vársz erre a kérdésre? Hogy a "barátnőd" szar anya mert egyedül küszködik a gyerekéért? Vagy hogy ,mások is lek**vázzák azt a gyereket, mert egyedül nem úgy boldogul ahogy kellene? Ettől még nem lesz belőle bűnöző. Legtöbbünknek volt olyan időszaka ahol a hormonok bekavartak, és a fiúk jobban érdekeltek mint a könyvek.

És lás csodát: Családos nő lettem én is, egész jó állással. Akár a kislány sorsa is így alakulhat.

2015. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Bármi lehet belőle, nem egy volt drogost ismerek, aki később diplomát szerzett és megbecsült tagja a társadalomnak. A barátnőddel kellene beszélned, hogy jobban figyeljen oda a lányára. De attól hogy esetleg már szexelt, vagy beleszívott egy füves cigibe nem drogos k.urva, hanem csak egy magára hagyott kislány, aki simán összekaphatja magát bármikor.
2015. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
1-es vagyok nem tudom miért lettem lepontozva. Az a helyzet hogy a mai gyerekek többsége elhanyagolt és semmivel sem különb mint a fent említett lány. Ennek egyik oka hogy a szülőknek nincs idejük, főleg ha egyedül nevelik, de sokszor jobb módú családoknál is megfigyelhető hogy a gyerekkel addig foglalkoznak ameddig cukcsííí 0-6 éves, aztán meg magasról tesznek rá. Pedig amire ebben a korban szükségük van kvázi egy tehén tudná biztosítani az igazi szülőség csak azután következik, de sokan akkor inkább pottyantanak egy másikat.
2015. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Es ugyam mi kozod van hozza kerdezo?


Foglalkoz a sajat eleteddel!


Mert olyat allitasz ami nem is biztos pl drog vagy sex.....

2015. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

az ember nem azért csavarog mert nulla a szülői felügyelet hanem mert nincs érzelmi kötődés.

én ennyi idősen a kocsmában lógtam mert ott legalább volt fűtés és jó volt a hangulat.

szexuális kapcsolatot akkor létesítettem mikor én úgy döntöttem, és ezzel semmi hiba sem volt.

otthon pokol volt, állandó terror,

az apám skizo volt, oda menekültem a szüleim elől ahova csak tudtam.

mégis normális felnőtt lett belőlem, és nem lettem prosti, nem iszom, nem drogozom és nem dohányzom, rendes állásom van már több mint 10 éve.... stb.

alkoholt már serdülőként sem ittam, mert mikor részeg vagyok akkor átmegyek terminátorba és ki akarok végezni mindenkit, felborogatom a bútorokat, és összetörök mindent.

szóval mindig józanul ültem a kocsmában egy-egy narancslé mellett...

az élet kemény.

az a csaj is rendbe fog jönni.

(egy másik anyuka vagyok)

2015. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Na,mintha a saját életemet olvastam volna,egy az egyben...:(

Saját magamból kiindulva nem sok jót ígér neki a helyzet, a lánynak.

Karrier szempontjából legalábbis biztosan.

Hogy milyen ember lesz belőle?

Az nem a diplomáitól, a csavargástól,meg némi cuccozástól fog függeni.

Én azt mondom,a következő 6-8 évet végigbulizza,drogozza,iskola semmi,és talán a 20-as évei elejére,közepére észbe kap,hogy ez így nem lesz jó.

Pont abban a korban van,amikor egy szülőnek még inkább oda kellene figyelnie rá,mert ebből 8elemi,meg a legrosszabb esetben k_rválkodás lesz.


#8 amit írtál, respekt érte,időben észbe kaptál, de nem vagyunk egyformák, és az éleutak sem azok.

2015. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jajj istenem ezek a válaszok...

Nem azt mondtam, hogy drogfüggő, de olyan fiatalokkal csavarog, akik 15-16 évesek és még mindig 8-osak, és kb. mindenki tudja hogy drogoznak ezek a "barátai".

Nyilván 8-10 fiatal szívja ezeket a dizájnere szarokat, a 11-ik kérdésben szereplő csajt is megkínálják, meg amúgy is pont nem arról híres, hogy az ilyen hülyeségekben ne lenne benne.

Két cigány lány közölük már terhes 15 évesen, 8-asan.

Az pedig hogy valószínűleg évismétlő lesz, mert mindenből bukásra áll mivel nem tanul semmit és szarik, ugyanis az anyja nem tudja felügyelni, nem hiszem hogy normális dolog.

Ezt azért mondom, mert itt írják az emberkék hogy attól még lehet diplomás stb...aha oké.

Mindezeket pedig onnan tudom, mert elmondta nekem a barátnőm.

Ja és nem "olyan" barátnőm, hanem sima barát(nőm).

Én csak valahogy segíteni szeretnék neki, mert egyébként egy okos értelmes csaj, csak rossz társaságban mozog, akik már belevitték a rosszba.

14 évesen még gyerek aggyal úgysem fogja fel milyen butaságokat csinál, pedig párszor beszélgettem vele erről, hogy nem kéne ezt csinálnia...de mintha a falnak beszélnék.

Valahogy segíteni szeretnék rajta, rossz nézni ahogy elbaxa az életét...

2015. dec. 15. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!