Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám fura viselkedése a...

Anyám fura viselkedése a férjemmel. Szerintetek ez korrekt?

Figyelt kérdés
Anyám sosem szerette igazán a vejét. Kicsit nehézkesnek ítélte meg. Ő maga még 78 évesen is gyors mozgású, nagyon jó kézügyességgel megáldva. Férjem fizikai dolgozó. Testvérem férje értelmiségi, őt jobban szereti. Évek óta nem fogadta a férjemet, mindig azt mondta, csak én látogassam, zavarja már ha többen vannak körülötte. Tesómék hetente ott vannak, sógorom a kinti ház körüli munkákban segít neki. Most azt vetette a szememre, hogy az én férjem bezzeg nem! sógorom is említette, hogy a másik vő miért nem! Azt mondja,legközelebb Ő is jöjjön és csináljon ezt, azt szóval segítsen neki. Hm... szerintem ehhez olyan kapcsolatban kellene lenniük. Hogyan mondjam a férjemnek: anyósod több évig látni sem akart most mehetsz hozzá dolgozni? Férjem előtt szégyenkeznék a dolog miatt anyám viszont nem érti meg, hogy szerintem ez nem így működik..Ő kizárólag abban gondolkodik, hogy ki mennyit segít neki. Amúgy elképesztő rend és tisztaság van a portáján. Szerintetek is fura?
2015. nov. 17. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
anyádnak és sógornak is elmondod, hogy ha eddig nem látták szívesen a házban,akkor miért kéne segítenie a porta körül.látni nem akarják,de a segítség bezzeg jól jönne? pfff
2015. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem. Pontosabban szólva, anyukád neveletlen és önző. Erre a kor sem mentség. Miért okoz neked az anyád fájdalmat azzal, hogy éket akar a férjed és közéd verni?


Te a férjedet válsztottad, amikor hozzámentél, ugye? Na akkor ki is ám kell tartani mellette! Meg kell mondani anyukának, hogy sajnálod, de ha a férjed nem mehet, akkor te sem mégy. És ennyi.

2015. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"anyádnak és sógornak is elmondod, hogy ha eddig nem látták szívesen a házban,akkor miért kéne segítenie a porta körül.látni nem akarják,de a segítség bezzeg jól jönne?"


Eleinte szívesen látta, de az valamiért megváltozott. Ez nem tűnik fel senkinek?

2015. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!