Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek múlt héten össze...

Mit tegyek múlt héten össze balhéztam egy sráccal és a szülei most az én szüleimnek picsognak? De nincs igazuk de emiatt én szívok!

Figyelt kérdés

Ő kezdte de mindketten adtunk egymásnak szal nem úgy kell elképzelni h én jól összevertem és ott hagytam... a haverjaink szedtek mindet szét. És én nem mondtam el részletesen szüleimnek a dolgot csak amennyit muszály de ő elmondta és a szülei megkeresték az én szüleimet. És elmondtak mindenféle agresszív embernek meg h mindig részeg vok meg azt mondták nekik h drogos vagyok meg drogosokkal lógok (ez azt jelenti, h kb. 3-4 havonta 1x tekerünk egyet -.- az nem drogos) összevissza beszélnek! Meg h én viszem a rosszba mindig az egész haveri társaságot -.- Meg azt mondták nekik h én kezdtem a balhét is. És a szüleim inkább nekik hisznek mint nekem hiába mondtam nekik bármit! És a tesóm is csak hallgat pedig pont miatta kezdődött el a balhé mert elkezdték b***zizni akkor igazán megvédhetne most de nem, nem mond semmit mert egy köcsög.

És nem akarnak elegendni sehova meg pszichológushoz akarnak vinni meg drogteszre stbstb viszont most lesz a legjobb barátom szülinapja ma este + ott lesz egy lány is aki nagyon tetszik. Szóval muszáj lenne elmennem... de nem tudom hogy vehetném rá h elengedjenek meg adjanak pénzt, arra is gondoltam h elszökök de pénz akk is kell... nem tudom mit tegyek :S Sztetek mit mondhatnék nekik h nekem hidjenek?



2015. aug. 29. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
ezek teljesen átlagos kamasz dolgok, kár beleszólni a szülőnek, viszont ha az a gyerek rendszeresen piszkál másokat akkor őt kellene megnevelni
2015. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
Első: Attól hogy lepontozod neked nem tetsző válaszokat, még szánalmas szülő lennél.
2015. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

" És a tesóm is csak hallgat pedig pont miatta kezdődött el a balhé mert elkezdték b***zizni akkor igazán megvédhetne most de nem, nem mond semmit mert egy köcsög. "

Balhéztál, mert bu**zták a tesódat, aztán leköcsögözöd. Mekkora gyökérség már ez?

2015. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Bocs tesóm tényleg meleg ami tényleg gáz és rühellem ezt a dolgot de akk se mondjon rá ieneket vki akinek semmi köze hozzá csak felületesen ismeri!!! Más dolog ha ő mond magára vmit vagy én mint ha egy idegen kezdi el b***zizni...
2015. aug. 29. 12:46
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
...kamasz gondok. Nem mesz ma buliba es kesz. Kibirod. Ennyi.
2015. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja és a csaj aki meg tetszik összejön vki mással... én meg itthon ülök... király lesz biztos kibírom...
2015. aug. 29. 13:32
 17/17 anonim válasza:
Na mi a helyzet? Mi történt az este?
2015. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!