Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek múlt héten össze...

Mit tegyek múlt héten össze balhéztam egy sráccal és a szülei most az én szüleimnek picsognak? De nincs igazuk de emiatt én szívok!

Figyelt kérdés

Ő kezdte de mindketten adtunk egymásnak szal nem úgy kell elképzelni h én jól összevertem és ott hagytam... a haverjaink szedtek mindet szét. És én nem mondtam el részletesen szüleimnek a dolgot csak amennyit muszály de ő elmondta és a szülei megkeresték az én szüleimet. És elmondtak mindenféle agresszív embernek meg h mindig részeg vok meg azt mondták nekik h drogos vagyok meg drogosokkal lógok (ez azt jelenti, h kb. 3-4 havonta 1x tekerünk egyet -.- az nem drogos) összevissza beszélnek! Meg h én viszem a rosszba mindig az egész haveri társaságot -.- Meg azt mondták nekik h én kezdtem a balhét is. És a szüleim inkább nekik hisznek mint nekem hiába mondtam nekik bármit! És a tesóm is csak hallgat pedig pont miatta kezdődött el a balhé mert elkezdték b***zizni akkor igazán megvédhetne most de nem, nem mond semmit mert egy köcsög.

És nem akarnak elegendni sehova meg pszichológushoz akarnak vinni meg drogteszre stbstb viszont most lesz a legjobb barátom szülinapja ma este + ott lesz egy lány is aki nagyon tetszik. Szóval muszáj lenne elmennem... de nem tudom hogy vehetném rá h elengedjenek meg adjanak pénzt, arra is gondoltam h elszökök de pénz akk is kell... nem tudom mit tegyek :S Sztetek mit mondhatnék nekik h nekem hidjenek?



2015. aug. 29. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Úristen! Ha ilyen gyerekem lenne letagadnám. Téged baromira nem neveltek! Nem figyeltek rád oda. A helyesírásod, fogalmazásod pocsék. A leírásod alapján tényleg verekedtél és valóban drogozol. (Az én olvasatomban tök mindegy, hogy 3 havonta egyszer szívsz, vagy minden nap.) Azon csodálkozom, hogy ezt még eddig nem vették észre a szüleid! (Vagy nem is figyeltek rád oda). Tehát ha normális életet akarsz élni sürgősen változtass! A lányom ilyen pasival állítana haza, mint Te, én kiakadnék.
2015. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Verekedtem de ő kezdte mert ő kezdte el a tesómat b***zizni!!!! Nem én vok a hibás.
2015. aug. 29. 11:29
 3/17 anonim válasza:
14%
HA igaz amit írsz, akkor én azt mondom jól tetted. Hány éves vagy?
2015. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
16 vok
2015. aug. 29. 11:35
 5/17 A kérdező kommentje:
ja és a legjobb a tesóm szerint hagyni kellett vna az egészet és én vok a hülye... szal mindenki ellenem van
2015. aug. 29. 11:43
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

"Ha ilyen gyerekem lenne letagadnám."

Te is mintaszülő lehetsz. Majd ha lesz gyereked...

Érdekes módon normális szülők suttyó semmirevaló gyereküket sem tagadják le, hanem próbálnak segíteni neki. A cigány meg úgy van vele hogy csinálunk majd másikat...


Kérdező: Szerintem simán menj bele a tesztbe meg a pszihológushoz, ha úgy gondolod hogy igazad van, nincs takargatni valód.


15 évesként amikor kötelező jelleggel elrángattak nyaralni amikor szivesebben lettem volna otthon, mert épp ismerkedtünk egy leányzóval, meg a haverokkal szivesebben lógtunk, csodálkoztak, hogy miért nincs kedvem semmihez, főképp nem júliusban a termálfürdőben tespedni. Ők is belemagyarástak minden problémát, meg fenyegetőztek hogy szakemberhez visznek. Én persze hallani sem akartam róla. Most majdnem 25 évvel később bánom, mert az kimondta volna marhák. Így abban a tudatban élnek hogy ők tökéletes szülők voltak.


A tesód ha meg nem áll ki melletted joggal homokosozták le, szerintem legközelebb így állj ki mellette.

2015. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Tanulj meg verekedni, meg helyesen írni.

Ha valami jobb küzdősportot rendesen megtanulsz, a haverodat úgy tudod megrendszabályozni, hogy nem marad nyoma. (esetleg a verekedésre sor sem kerül)

Ha a szüleid valóban jó pszichológust keresnek neked, akkor a dologból csak jól jöhetsz ki.

Egy ennyire rövid írásmű alapján ítélni nem szeretnék, de ez a kérdés azt sugallja, hogy komoly viselkedési/nevelési problémáid vannak... (lásd első)

2015. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
hülye gyerek... verekedni nem szabad... ha ugy van inkább álj félre... egyik haverom ugy járt hogy egy kétszer nagyobb fickó neki ment... be szakadt haveromnak a feje a mentő vitte el... de mivel egyszer vissza ütött a srác fel jeletette tetlegességért vagy mi a bánatért... ha ugy van álj félre mert a végén te húzod a rövidebbet mindegy hogy ki kezdte...
2015. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó! Ott apont. Egy jó küzdősport felér egy pár pszihológussal is. Persze nem azokra gondolok amik kimondottan az agresszivitásra nevelnek.(direkt nem írom melyikek)


Üdv: Sensei :P

2015. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Argloss ***** válasza:
100%

Ez az indok nagyjából hasonló szinten van a "csúnyán nézett rám" szöveggel. Értelmes ember első körben szavakkal szokott próbálkozni. Ráadásul az agresszív reakció ezzel kapcsolatban inkább igazolás mintsem hatásos ellenérv...

Szóval nekem inkább úgy tűnik, hogy balhézni szerettél volna. Normális ember nem veszi figyelembe bárki véleményét. Ráadásul ezt a labdát nagyon könnyen vissza lehet ütni. Egyáltalán nem volt okos dolog kiszúrni ezt a labdát és ráugrani a másik játékosra...

Most szerintem nem sok súlya van a szavadnak. Próbálj meg érettebben viselkedni. A hisztizés helyett próbálkozz meg az érvekkel stb.

2015. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!