Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmúltam 18 éves, akkor...

Elmúltam 18 éves, akkor anyukámnak miért nem mindegy, kivel, mikor alszom otthon?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék: 2 éves kapcsolatomnak lett vége 4-5 hónapja, és az ex-szel újra összejöttünk, de anyukám látni sem akarja. Miért nem tudja megérteni, hogy nem vagyok se gyerek, se ágyról ágyra járó lány? Vagy ennyire rémes amit szeretnénk? (Most a tényleges ALVÁS-ra gondoltam!!)
2015. júl. 28. 11:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szexelni tudunk máskor is, azzal nincs gond, de magát az alvást tiltja.
2015. júl. 28. 16:42
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze a batyudat ha nem tetszik ami otthon van, azzal alszol utána akivel csak akarsz.

Jelenleg neked kell alkalmazkodni.

2015. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha dolgozol és esetleg szemét főnököd meg spicli kollégád van, akkor megérted, hogy az ember miért nem akarja otthon is pihenés helyett egy nem szimpatikus ember fejét nézni.
2015. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!