Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmúltam 18 éves, akkor...

Elmúltam 18 éves, akkor anyukámnak miért nem mindegy, kivel, mikor alszom otthon?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék: 2 éves kapcsolatomnak lett vége 4-5 hónapja, és az ex-szel újra összejöttünk, de anyukám látni sem akarja. Miért nem tudja megérteni, hogy nem vagyok se gyerek, se ágyról ágyra járó lány? Vagy ennyire rémes amit szeretnénk? (Most a tényleges ALVÁS-ra gondoltam!!)
2015. júl. 28. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert az ő otthona is, és ha valamiért neki nem szimpatikus a szakítás után a csávó, akkor miért kelljen a fejét néznie? Menj a pasihoz aludni, ha ott elfogadnak akkor abba már tényleg nem szólhat bele. Hány éves vagy? Mert az, hogy valaki elmúlt 18 nem jelent egyből érettséget, hiszen nem sokat szed fel az ember mondjuk pár hónap alatt.
2015. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

Elmultam 18..jelenleg is tart az elso kapcsolatom, mar tobb mint 3 eve, mai napig nem akarjak latni...

Aterzem.. Be vannak gyopesedve. -.-

2015. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, lassan 20

a barátom is 20 éves, 4 éve ismerjük egymást.

2015. júl. 28. 12:12
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

"Félreértés ne essék"


De félreértés esett, mivel a kérdésedben pont az van, hogy "miért nem mindegy, kivel, mikor alszom otthon". Alatta meg, hogy 1 emberről van szó. Most akkor mi a kérdés ?

Az, hogy mért nem látják szívesen azt az 1 embert ?

2015. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Duenna ***** válasza:
28%
Tényleges alvás nem létezik egy fú és egy lány között, akik szimpatikusak egymásnak.
2015. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem lenne amúgy sem mindegy? Nem a századik pasit akarom hazavinni, hanem azt az egyet, akivel tényleg szeretnék együtt aludni.
2015. júl. 28. 12:24
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

miért nem opció, hogy te menj hozzá?

mást nem nagyon tehetsz, ha nem szeretnék, hogy ott aludjon, akkor tartsd tiszteletben

2015. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a helyzet, négy évig jártam a barátommal, szakítottunk, most újra összejöttünk és nem merem felvinni apámhoz, mert félek, hogy kibelezi. :D

Idővel úgyis belenyugszik.

2015. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

A opció: költözz el

B opció: fogadd el a játékszabályokat

A C opció (anyád házában vered a nyáladat a semmire) technikai okok miatt nem játszik.

2015. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

"Tényleges alvás nem létezik egy fú és egy lány között, akik szimpatikusak egymásnak."


Ezt vegyük csak viccnek oké? Mert ekkora marhaságot még nem hallottam, szerintem győzd meg anyádat hogy jófej pasas.

2015. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!