Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engednek meg semmit a...

Nem engednek meg semmit a szüleim?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok. Egesz nyaron idaig csak nekuk dolgoztam,nem mehettem sem strandra,sem taborba,sem sehova..barataim hivtak bulizni(velemm egykoruak) a hozzam kozeli szorakozohelyre ,de termeszetesen nem mehettem. Nagyon merges vagyok,hogy mindenki csinal valamit mert megengedik nekik,en meg itthon ulok egesz nyaron...elegem van,mit tegyek?

2015. júl. 19. 10:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó,nesze helyesírás(remélem boldogabb és gazdagabb lettél,hogy egy iskolást "beoltottál" a helyesírásáért,de itt van,leírtam újra..)

De amennyit dolgozok nekik, azért még elengedhetnének a világvégére is. De látom ti is csak lepontozni tudtok… tisztelet a kivétel:) hadd ne soroljam fel egy átlagos napomat, ami reggel 6-tól este 10-ig tart..… pár éve gyűjtöm a pénzem, a saját pénzem, de mindig kérnek kölcsön, meg ha egy pólót akarok venni belőle, már leherregnek. Gondoltam megyek táborba, kifizetem magamnak, van pénzem. De persze, hogy nem lehet.. A válasz erre: költsd valami értelmesre, aminek hasznát veszem. De ha egyszer nem hagyjak azt sem ,hogy hozzányúljak… na mindegy. És igen, egyetértek utolsó előttivel: most vagyok fiatal, 10-en évesen kell bulizni és nem 40 évesen..

2015. júl. 21. 14:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Így legalább egyértelmű, melyik szó melyik mondatban van.

Még mindig azt mondom, hogy 14 évesen túl kicsi vagy a szórakozóhelyekhez. Természetesen nem 40 évesen kell menni, te is tudod, hogy túloztál. 18 éves kortól már oké. De egy 14 éves még csak kislány, nem való neki az ilyen. A második, és a harmadik válaszoló elég érthetően leírta, hogy miért nem.

2015. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!