Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek el a...

Miért nem engednek el a szüleim moziba? Többi lent

Figyelt kérdés
El szeretnék menni a West End-be moziba ami tőlünk messze van, de nem engednek el a szüleim. Azt mondják, hogy túl gyerekes aggyal vagyok felszerelve, mert előttük mindig elpoénkodom a dolgokat mindent lazán veszek. De viszont ha nincsenek velem mindig másképp viselkedek. Nem viccelődök, odafigyelek Mindenre, komolyabb vagyok. Nem egyedül mennék, hanem egy lánnyal aki fontos nekem és szeretem, de nem akarom a szüleim orrára kötni. Mit tegyek hogy elengedjenek? Van még idő, mert jövő hó közepére beszéltem meg a lánnyal, de milyen lenne már, hogy elhívom és én mondanám vissza is. 15/F SEGÍTSETEK FONTOS

2015. ápr. 6. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2015. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

"Azt mondják, hogy túl gyerekes aggyal vagyok felszerelve, mert előttük mindig elpoénkodom a dolgokat mindent lazán veszek." Ezt nem értem... hogy jön ez a mozihoz? o.O

Amúgy meg ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak, csak menj el és kész. 15 évesen már csomószor mentem moziba osztálytársakkal, és nem kértem engedélyt..

2015. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Inárcs, a nyugatiba mennék. Ismerem ott a járást osztállyal voltunk már ott moziba.
2015. ápr. 6. 16:52
 4/15 A kérdező kommentje:
#2-nak írom. Azért írtam oda mert ez az oka, hogy nem engednek el.
2015. ápr. 6. 16:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

mondd el nekik, hogy egy lánnyal mennél. nem tudom hol laksz, de nincsen közelebb mozi?

bár szerintem 15 évesen már nem kéne ennyire kalitkában tartaniuk

2015. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
amúgy az állomás mellett van ugye a West End. szóval hivatkozhatsz erre is ha vonattal mennétek.
2015. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ha tényleg nem tudsz éretten, felelősségteljesen viselkedni a szüleid előtt, nem csodálom, hogy nem engednek el. Főleg, ha még azt se vallod be nekik, kivel mennél. Embereld meg magad, viselkedj éretten, és akkor majd elengednek.

Normális kamasz a szülei előtt értelmesen viselkedik, és a barátaival játssza a szórakozottat, meg ott viccel el mindent.

2015. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg a muteréknak, hogy a vesztendben végképp nem kell félni... Amúgy kőkemény 30 métert kell sétálni a vonattól a bejáratig, és napközben arrafelé amúgy is hemzsgenek a zsaruk.
2015. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam, hogy kivel megyek miért megyek. De így sem engednek el bezzeg a lányt akivel menni akarok elengedik...
2015. ápr. 6. 19:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lány otthon normálisan viselkedik. Gondolj bele, te se szívesen engednéd el a gyerekedet, akiből annyit látsz, hogy mindenből viccet csinál, túl lazán veszi a dolgokat, semmi komolyság nincs benne. Az ilyen gyereket a szülő nem tartja megbízhatónak, felelősségteljesnek, és érthető, hogy nagyon aggódnának érted. Mondom, tanulj meg viselkedni, bizonyítsd be, hogy felelősségteljes vagy és nyugodtan elengedhetnek egyedül is bárhová, mert amíg ezt nem hiszik el, nem fognak tényleg engedni.
2015. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!