Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam miert nem viseli el,...

Apam miert nem viseli el, hogy van baratom?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy majdnem 2 honapja van egy baratom,akivel nagyon szeretjuk egymast.Kiegeszít. Tisztel,keres,buszke ram,torodik velem,mindenki imadja a kornyezetembe, mert nagyon baratsagos es jo a kisugarzasa.De apam amiota eloszor talalkoztak mar akkor flegma volt.Szinte mindennap talalkozunk es ez nem tetszik neki.Most odaig jutottunk,hogy hazaertem es megmondta h felejtsem el, tobbet nem mehetek.Es nemtudom miert.!!Az egvilagon meg semmit nem tettunk...semmi rosszat.!Es pont apam papol arrol,hogy mennyire megvagyok bolondulva ..mikozbe anyum halala ota volt mar x noje..en meg sorra turtem el oket jopofizva.Szoval egy szava se lehetne.En nagyon szeretem ezt a fiut!!!!Es tudom hogy o is..es ilyet nem fogok talalni aki ennyire szeret es megbecsul, mondtak mar nem kevesen..es pont ilyen dolognak kell kozenk allni.Valaki segitsen,hogy mit tegyek?

2015. júl. 14. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

leirás alapján ez nagyon jó kapcsolat remélem még sokáig fog tartani.

viszont szerintem apukád csak féltékeny hidd el.félti a kicsi lányát.

ha jobban megismeri a fiut majd hátha változik, ha látja hogy komolyak a szándékai.

de am meglérdezheted szépen tőle hogy miért viselkedik igy mi nem tetszik neki a fiuban?

vagy hogy apu mit szolsz XYhoz?

2015. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ismertem egy lanyt, akit 19 evesen meg nem engedtek randizni, meg sminkelni sem. Nem adtak neki zsebpenzt, diakmunkara meg nem engedtek el... Vannak ilyen apukak. Foleg, hogy anyukad meghalt. Nem lehet, hogy ra hasonlitasz, ra emlekezteted? Es azok utan, hogy megozvegyult, senki nem maradt allando az eleteben... Rajtad kivul. Fel, hogy teged is elveszit.

Pont ez a flegmazas jelenti azt, hogy nincsen komolyabb oka nem kedvelni a fiut, csak el akarja zavarni valahogyan.


Szerintem probalj meg apukaddal programokat csinalni kettesben, hadd erezze hogy meg mindig az o lanya vagy. Kesobb mondd is ezt meg neki, hogy a ti kapcsolatotokon semmi sem fog valtoztatni. O nevelt fel, ezt nagyra becsulod, de mar majdnem nagykoru vagy. Szeretned, ha jo lenne a kapcsolatuk, mert mindkettejuket nagyon szereted.

Azt is jo lenne, ha tudna, hogy ha lefekudtok egymassal, felelossegteljesen viselkedtek. Apad ferfi, ismeri a ferfi szandekot. Nem mindenki szeret gumit huzni, neha foleg a megnyero emberek nem.

2015. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.Sokat segitettek megerteni ezt a helyzetet.!! Utolso: szinte teljesen ugy nezek ki mint anyukam, le se tagadhatnam.Koszonom a valaszod!:)
2015. júl. 15. 14:00
 14/15 anonim ***** válasza:
A barátod megfelelően viselkedik az édesapáddal?
2015. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon tisztelettudó.
2015. júl. 17. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!