Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam miert nem viseli el,...

Apam miert nem viseli el, hogy van baratom?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy majdnem 2 honapja van egy baratom,akivel nagyon szeretjuk egymast.Kiegeszít. Tisztel,keres,buszke ram,torodik velem,mindenki imadja a kornyezetembe, mert nagyon baratsagos es jo a kisugarzasa.De apam amiota eloszor talalkoztak mar akkor flegma volt.Szinte mindennap talalkozunk es ez nem tetszik neki.Most odaig jutottunk,hogy hazaertem es megmondta h felejtsem el, tobbet nem mehetek.Es nemtudom miert.!!Az egvilagon meg semmit nem tettunk...semmi rosszat.!Es pont apam papol arrol,hogy mennyire megvagyok bolondulva ..mikozbe anyum halala ota volt mar x noje..en meg sorra turtem el oket jopofizva.Szoval egy szava se lehetne.En nagyon szeretem ezt a fiut!!!!Es tudom hogy o is..es ilyet nem fogok talalni aki ennyire szeret es megbecsul, mondtak mar nem kevesen..es pont ilyen dolognak kell kozenk allni.Valaki segitsen,hogy mit tegyek?

2015. júl. 14. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Majdnem 2honap utan ilyen leírást irni..."kiegészít"törődik veled...tudod ez a rózsaszín köd!


Hany evese vagy egyebkent?

2015. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
1: Már miért ne lehetne?? Én az elejétől ezt éreztem, 6 éve együtt vagyunk...
2015. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sokkal regebbota ismerem.Amugy 17.
2015. júl. 14. 20:46
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem irigység lehet a dologban, hogy neked sikerült találni neki meg nem, és félelem, hogy ha nem talál senkit akkor egyedülmarad és te meg a pasasoddal leszel ő meg egyedül
2015. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt első sorban a beszélgetéssel kellene megpróbálkozni.

Fogd szépen kézen a srácot és ültesd le a nappalitokban édesapáddal szemben.A barátod mondja el,hogy mennyit jelentesz neki és hogy komolyak a szándékai,édesapádat pedig kötelezd arra,hogy mondja el,mi a problémája a barátoddal.Kezeld felnőttként a helyzetet,és akkor úgy is bánik majd veled(jobb esetben).


Ha nem tud felhozni értelmes indokot az ellenséges viselkedése jegyében,akkor csak szimplán nem tudja elfogadni,hogy kezdesz felnőni.Ez ellen annyit tudsz tenni,hogy egyre önállóbbá válsz és bizonyítod neki,hogy elég érett vagy egy párkapcsolathoz,és nem kell féltenie.


Egyébként hány éves vagy?

2015. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,oké látom írtad a korod.Utolsó mondatom tárgytalan.:)
2015. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

2es ezert mert 17eves.

Ritka aki ilyen fiatalon megtalálja a nagy őt!

Bar nem sértésnek szántam legyen igy kedves kérdező.



Egy apának mindig is nehez a lányát"mas fiú-ferfi mellet latni" való színű ez faj apukádnak foleg ha jo kapcsolatod volt,van apukádal....


Tudod "sajnos" apukak ugy fogják fel ne a haj legyen zselezve...meg ne divatoljon hanem fogja meg a munkat es dolgozom ....



Figyelj mi lenne ha pl a barátod meg talalna a kozos hangot apudal?ha ott van akkor ne zarkozatok el...stb... Beszelgesenek es ha apud csinal valamit pl akkor a barátod segíthetne neki

Lehet ez miatt nem szimpi??

2015. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
nyári szünet van, 17eves vagy. menj ha szeretnél, ne hatraltasson apukad. ha sokaig egyutt lesztek, majd megszokja, de 2 hónap tényleg nem olyan sok még, ilyenkor csak a pozitív oldalat látod.de el kell indulni valahol. ha szereted ne tantoritson el senki.
2015. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy év és össze is költözhetsz a barátoddal.
2015. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
O pontosan az a fiu aki dolgozik, nem fel a munkatol es mar volt a nyaron 3 helyen is dolgozni ..Apumnak is segitett ha arrol volt szo , o probalja a kozos hangot megtalalni csak apam nem engedi kozeledni.
2015. júl. 14. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!