Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátom 2 éve...

Mit tegyek? A barátom 2 éve az erdőben lakik egy sátorban (-10 ben is), azt mondja jól érzi magát és nem is viseli meg a dolog egyáltalán. Kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Akkor hagyd őt! Ha jól érzi magát, és nem zavarják el!?!
2011. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Mit szeretnél?
2011. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

és nincs benn ambició,hogy melegben aludjon,ne legyen kitéve az időjárás viszontagságainak?

vagy hogy családot alapitson,és a gyereket ne egyből elvegyék,mert nincs hova hazavinni?


szoktál "nála) aludni?

hány éves? és te?

2011. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Maugli a neve?:)
2011. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Hajléktalan vagy bohém? Ez az "a barátod" mit jelent? Párkapcsolat vagy csak egy jó barát? Hogy él ott és mivel indokolja?

Ha egy zülledék, akkor lekoptatnám, de az is lehet, hogy csak egy filozófikus gondolkodású ember?

2011. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Miért lakik erdőben egy sátorban? Hol fürdik? Hol csinál magának kaját???? stbstbstb???? Nekem kicsit hihetetlen ez a kérdés....

Téged ezek szerint zavar, hogy sátorban alszik az erdőben... Amikor összejöttetek nem zavart??? Én nem jöttem volna vele össze, az tutti...

Bocsi, nem bunkózni akarod, de ez elég abszurd.... :S

2011. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nagyon égő a dolog. Főleg, hogy légvonalban 5km-re lakok tőle. Egy munkahelyemen már kitudódott (elhívtam egy bulira és eéjárt a szája), ki is rugtak nemsoká.
2011. márc. 1. 12:40
 8/22 A kérdező kommentje:
Én 30, ő 32. Sokszor már én se tudom mit gondoljak. Mikor megismertem, akkor jött fel vidékről, mert bebuktak egy lakáshitelt.
2011. márc. 1. 12:49
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Nem hiszem el.Az erdő nem köztulajdon,hanem valaki tulajdona.Vagy az erdészeté,vagy valamelyik társaságé..Ha az erdő természet védelmi terület akkor meg főleg nem aludhat ott. Az erdészek már rég el zavarták volna..

Azért meg senkit nem rúghatnak ki,mert a barátja,haverja hajléktalan...Ilyen nincs..Evvel már lehetne bíróságra is menni..Szóval a kérdésed KAMU

2011. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Naponta bejár dolgozni, ott is zuhanyzik, de amit keres, azt leküldi az anyjának.
2011. márc. 1. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!