Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátom 2 éve...

Mit tegyek? A barátom 2 éve az erdőben lakik egy sátorban (-10 ben is), azt mondja jól érzi magát és nem is viseli meg a dolog egyáltalán. Kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 12:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hát nem kamu. Laknak ott mások is. Pl. nem messze tőle lakik egy pár ugyan úgy sátorban(ott a pasas 20 évet ült, gondolhatjátok...). Ahol nem találja meg az erdészet, onnan mért küldenék el?

Persze a munkahelyemen találtak más kifogást, "nem ezért" küldtek el.

2011. márc. 1. 12:54
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
30 évesen már nem ilyen nomád idiótára kéne fecsérelni az idődet.Keress egy értelmes pasit.
2011. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

Mond az erdő nevét!!Mert én sem hiszem el..

Vannak hajléktalanok akik szintén sátorban vagy kartonból összerakott bódékban élnek de őket látni is.. Ha nagyon bent élnek az erdőben akkor hogy jár dolgozni? ha nincs ott se busz,se vasút állomás..gyalogol 10-20 kilométereket? A hajléktalanokat is rendszeresen elzavarják..

2011. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
És szoktál nála aludni?:)
2011. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem, ő szokott nálam néha. Csak olyan helyről küldik el őket, ahol zavarnak valamit/valakiket. Van minden erdőben sűrűbb rész. Amúgy nem kell sokat gyalogolnia a buszig.
2011. márc. 1. 13:23
 16/22 A kérdező kommentje:
Hogy mit szeretnék? Egyenesbe jönni valahogy.
2011. márc. 1. 13:25
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előttinek:az nem igaz,hogy elzavarják őket.Én bp.-i vagyok,és a XV.-XVI.kerület határán levő erdőben is laknak(a Szlovák út mellett).Van aki beljebb,van,aki közelebb az úthoz.Építettek wc-t is,a ruhák a fák közé vannak teregetve(tehát mosnak)stb.Látni,ahogy ki-be járnak az erdőben.A múltkor egy mentőt láttam ott,biztos valakihez kihívták.Szóval van valóság alapja a kérdésnek.
2011. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

házon kívülben is volt erről,rengetegen élnek igy


mennyire szereted? hozzád nem költözhet?

2011. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De miért akarsz tenni bármit is, ha neki jó így? Ha neked ennyire nem tetszik, szakítsd meg vele a kapcsolatot, és kész...
2011. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hozzám sajnos nem, annak az lenne a következménye, hogy engem is kidobnának. Én a nővéreméknél lakom. A szeretetet így nem tudom mérni, de már próbáltam szakítani vele ez miatt és nem bírtam pár napnál tovább.
2011. márc. 1. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!