Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kifogytam az...

Mit tegyek? Kifogytam az ötletekből!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már majdnem 2 csodálatos éve jártunk együtt, amikor egy nap kijelentette, hogy ő már csak egy barátnak lát engem. De még nem akart szakítani velem, hanem gondolkodik a kapcsolatunkon és utána dönt.Hozzátette, hogyha kedves vagyok vele, akkor az együttmaradás mellett dönt.Ez volt kb. egy hónapja. Azóta (véleményem szerint) sokat kedveskedtem vele és beszélgettünk is meg elmentünk egy csomó helyre. Megkérdeztem a mai napokban, hogy hogy döntött. Erre azt felelte, hogy sehogy,mert nem látta, hogy különösebben próbálkoztam volna ez ügyben. Én nagyon szeretem Őt-szívből-de nem tudom mit tegyek...
2010. dec. 23. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Küld a fenébe, ne várd meg, hogy ő küldjön el! Mire vársz még, mire számítasz tőle? Ő már nem szeret. Ennyi.
2010. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg neki azt amit ide irtál!
2010. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahogy csak eléri, hogy te légy a hibás...
2010. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szemét kis érzelmi zsaroló kígyó. Te kedveskedj, mert nem döntött. A helyzet az, hogy már döntött, csak próbál kikészíteni, és ha hagyod, sikerülni is fog neki. Akkor majd elborul az agyad valami apróság miatt, összekaptok, és erre fogva lelép, hogy aztán emészthesd magad.
2010. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megis meddig lehet igy elni szerinted?

Teljesen felesleges igy viselkedned, hagyd es ne "csaholj" utanna, majd talalsz egy olyan tarsat, Aki felfigyel Rad es orulni fog meg annak is, hogy lat.

2010. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!