Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem ra oket hogy...

Hogyan vegyem ra oket hogy elengedjenek nyaralni?

Figyelt kérdés
A szuleimmel lassan 4 eve nem jarok sehova nyaralni.A nyaraimat itthon toltom,nem utazgatook sehova.Ket honap,es 16 eves leszek,es elhivtak a baratnoim a Balatonra nyralni,par napra, a nyaralojukba.Nagyon szeretnek elmenni,mert ez lenne a nyaralasom,de a szuleim nem engednek.Mindentol ovnak,ugy kezelnek mint egy harom evest,pedig nem vagyok egy olyan gyerek akinek mindent a "feneke ala dugtak".Feltalalom magam sokszor,es nem ertem miert csinaljak.Persze ertem en hogy vannak rossz csunya emberek ebbe a vilagba de nem csak mi lennenk lanyok hanem jonnenek a rokonai is.Nem lennek teljesen egyedul,es ok mondjak mindig,hogy legyek onallo,de hogyan,ha meg itthon hagyni se mernk egyedul.Megorjitenek ezzel,hogy meg mindig ugy nevelnek mint egy ovodast mint aki nem tud semmit se csinalni.Persze az se lenne jo ha leszarnak a fejem,de borzasztoan szeretnek elmenni egy kicsiket nyaralni,mert az egesz eetemet itthon toltom es elegge rosszul esik hogy a korulottem levo fiatalok mennek kulfoldre meg mar egyedul a Balatonra.Szerintetek mit mondjak nekik,hogy felfogjak en is tudok magamert felelni,sose kerultem bajba,nem voltam rossz gyerek sose jottem haza reszegen se bedrogoz.a.
2015. júl. 8. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A "rokonai" felnott embereket takar?

A szuleid ismerik a barataidat?


En akkor engedném el nyugodtan a lanyom, ha baratait ismerem, normalisnak tartom es ha lenne erett felnott (nem vmi huszoneves suhanc), aki veluk lesz (es lehetoleg az illetot is ismerem).

2015. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első jól mondja de ezt egy alkalmas időben meg kellene beszélnetek egymással mert ez nem oldódik meg ha nem mondod el nekik hogy te hogy látod a helyzetet és jobban megérted ha ők is elmondják hogy miért látják így jónak amit tesznek.
2015. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Unokatestver,sajnos nem igazan ismeri oket,es termeszetesen meg ertem,hogy nem engednenek el nyugodt szivvel.
2015. júl. 8. 22:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. júl. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!